Praca 824U - ŚLUSARZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 824U - ŚLUSARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: ślusarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ślusarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wg złożonego wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Sanok (podkarpackie)

MECHANIK MONTER NADWOZI SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

montowanie nadwozi samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Katowice (śląskie)

IOS DEVELOPER - od 7 000 PLN

Tworzenie, rozwój i wdrażanie systemów webowychWspółpraca z analitykami i testerami.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

program stażu- obsługa punktu sprzedaży akcesoriów spawalniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Przedbórz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe w Urzędach oraz obiektach Gminy
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Pińczów (świętokrzyskie)

KRAWCOWA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żywiec (śląskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

- zakładanie akt spraw- rozpisywanie terminów spraw- wysyłanie zapytań dotyczących udzielania informacji- kopertowanie i przygotowywanie poczty do wysyłki - pomoc w archiwizacji spraw- segregowanie poczty- wykonywanie innych prac biurowych zgodnie z poleceniem sędziego oraz kierownika sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC DS. SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW - od 2 400 PLN

zamawianie kosmetyków oraz perfum od chińskich producentów, poszukiwanie towarów kosmetycznych wśród chińskich firm, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA- KASJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Mława (mazowieckie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW W/G MENU KUCHNI INDYJSKIEJ, OBSŁUGA PIECA TANDORI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI INDYJSKIEJ, 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Zduńska Wola (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie materiałó dostawczych do magazynu,ustalanie ilości przyjmowanych materiałów,czuwanie nad ich odbiorem ilościowym.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - 3 500 - 4 500 PLN

Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej, przygotowanie i samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków, rozliczanie umów cywilnoprawnych, sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej do ZUS oraz deklaracji PIT i PFRON, sporządzanie raportów i sprawozdań, bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowych (w tym przygotowanie zaświadczeń i informacji dla pracowników), nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych związanych z obszarem personalnym, realizacja i koordynacja projektów z zakresu polityki personalnej firmy w tym: systemu rozwoju opartego o model kompetencji, systemu ocen, systemu motywacji, prowadzenie ewidencji czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK BUDOWALNY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy flizowaniu i tynkowaniu, praca na terenie calej Polski i UE.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 060 PLN

doradztwo w zakresie posiadanych produktów, sprzedaz towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Mściszewo (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU STOMATOLOGICZNEGO - od 463 PLN

konserwacja, naprawa , przegląd unitów stomatologicznych i osprzętu w tym podzespołów elektronicznych, ko
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Cieszyn (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 200 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Podstawowe prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Nowy Targ (małopolskie)

KASJER -SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Laliki (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa stoiska miesnego, odbiór i ułożenie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Milówka (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

obsługa pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Nowy Staw (pomorskie)

KLASYFIKATOR, SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH I ZŁOMU - od 1 850 PLN

Skup i klasyfikacja surowców wtórnych i złomu wg rodzaju i ilości, obsługa klienta indywidualnego i instytucjoinalnego, obsługa wag i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT.C - OPERATOR KOPARKO ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego; obsługa koparko ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Margonin (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)