Praca 80U (SKARYSZEW), PRACOWNIK FIZYCZNY Pomorzany-Kolonia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pomorzany-Kolonia, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 80U (SKARYSZEW), PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pomorzany-Kolonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Wągrowiec (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu mebli, stolarki budowlanej, pomoc przy ręcznej obróbce drewna, właściwy dobór narzędzi, pomoc przy obsłudze pił tarczowych, strugarek, obrabiarek, frezarekWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Pruchnik (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klienta, systemu kasowego oraz urządzeń sklepowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

STAŻ/PO WER/- KSIĘGOWY/A - 997,4 PLN

bieżące księgowanie dokumentacji finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdów do naprawy blacharskiej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-Obsługa klienta,-Obsługa kasy fiskalnej,-Przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Niepołomice (małopolskie)

PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW DO OBRÓBKI. POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU POTRAW. PRZYGOTOWYWANIE DESERÓW I PIECZENIE CIAST. - od 13 PLN

- Przygotowywanie półproduktów do obróbki. Pomoc przy przygotowywaniu potraw. Przygotowywanie deserów i pieczenie ciast. Obsługa maszyny do mycia. Obieranie warzyw. Dbanie o czystość na kuchni.- Wynagrodzenie: 13 zł/brutto/godzina (910 zł/brutto/miesięcznie). Zlecenie wykonywane przez około 70 godzin miesięcznie. Praca na umowę zlecenie na 1 rok.- Zlecenie wykonywane w godzinach pracy restauracji: 11:00-23:00 + soboty i niedziele. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 miesięcy na stanowisku pomocy kuchennej. Wymagana aktualna Książeczka sanepidu. Wymagane umiejętności pomocy kuchennej.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Cieszanów (podkarpackie)

ANALITYK FINANSOWY - 997,4 PLN

sporządzanie informacji o sytuacji ekonomiczno-finansowej banku, gromadzenie danych o rynkach makroekonomicznych, zjawiskach gospodarczych i rynkowych mających wpływ na funkcjonowanie banku, tworzenie baz danych ekonom. dla potrzeb analizy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Malanów (wielkopolskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Olkusz (małopolskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - do 1 500 PLN

Nauczyciel wspierający zajęcia edukacyjne dla dziecka z niepełnosprawnością.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Maszkienice (małopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Sułów (dolnośląskie)

KSIĘGOWY/A - od 2 500 PLN

Prowadzenie ksiąg rachunkowych; bieżąca kontrola sald kont; sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym; dekretacja; sporządzanie sprawozdań analiz.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Choszczno (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Białobrzegi (mazowieckie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Rozwożenie, załadunek i wyładunek towarów. Miejsce pracy trasa Nysa - Opole.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nysa (opolskie)

KELNERKA (J.ANG,J.ROS) - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Stargard (zachodniopomorskie)

OPERATOR EKOLOGICZNEJ MYJNI PAROWEJ - 997,4 PLN

Mycie, konserwacja, pranie auto tapicerek.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Rumia (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa biurowa, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, archiwizowanie dokumentacji, telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów firmy, odbiór i wysyłka listów, przesyłek kurierskich
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łomianki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU I ROZLICZEŃ (Z) - do 1 850 PLN

utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Pleśna (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

praca w branży spożywczej- mrożonki
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kraków (małopolskie)