Praca 744S ASYSTENTKA - KONSULTANT TELEFONICZNY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 800 - 1 500 PLN

Nazwa stanowiska: 744S ASYSTENTKA - KONSULTANT TELEFONICZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: telemarketer

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 800 - 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: telemarketer

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

pracownik produkcjiskładanie epapierosów z części pierwszych
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Jarosław (podkarpackie)

KLEJARZ - od 11,56 PLN

- spryskiwanie klejem stelaży meblowych, doklejanie do stelaży meblowych pianki, waty itp. przycinanie nadmiaru materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Uniejów (łódzkie)

INŻYNIER - KIEROWNIK BUDOWY - do 2 500 PLN

Kosztorysowanie, przedmiary, kierowanie ludźmi
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Fijewo (warmińsko-mazurskie)

F-PRACOWNIK PRALNI - od 1 900 PLN

maglowanie, prasowanie odzieży, bielizny szpitalnej i hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Chojnów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych, wulkanizacja
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bytom (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie ulic, chodników, utrzymanie zieleni, prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK OPERATORA WĘZŁA PRODUKCYJNEGO - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń związanych z produkcją emulsji asfaltowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

GRAFIK/ PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Optymalizacja stron www
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI/SPRZĘTU - do 2 000 PLN

Dbałość o sprawność instrumentów produkcyjnych, paszociągów wentylacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Rosochackie (warmińsko-mazurskie)

MALARZ SZPACHLARZ SZTUKATOR - do 1 850 PLN

Przygotowanie powierzchni do malowania (pow. 3 m). Prace na wysokości, malowanie, prace sztukatorskie, renowacja zabytków.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Legnica (dolnośląskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

pakowanie pieczywa, wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Chorzów (śląskie)

FAKTURZYSTKA/STAŻ - 997,4 PLN

Wystawianie faktur, sporządzanie rejestrów oraz archwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Karczmiska Drugie (lubelskie)

KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - 2 000 - 3 000 PLN

przewozy krajowe; przewóz artykułów spożywczych busem - chłodnią; załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Mława (mazowieckie)

MONTER SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 900 PLN

instalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania, montaż podzespołów komputerowych, sieci, sprawdzenie działania urządzeń diagnozowanie problemów
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Złotoryja (dolnośląskie)

KIEROWNIK OPERACYJNY / OPERATIONS MANAGER - od 13 700 PLN

ZARZĄDZANIE 60 OSOBOWYM ZESPOŁEM, BEZPOŚREDNI NADZÓR NAD TEAM LEADERAMI I/LUB STAŻYSTAMI, OBSŁUGA LICZNYCH KLIENTÓW, PRODUKTÓW, REGIONÓW. OBSŁUGA KLIENTÓW ZAGRANICZNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI FIRM POCHODZENIA INDYJSKIEGO. BADANIE POTRZEB KLIENTÓW ORAZ PRZESYŁANIE OFERT ZGODNYCH Z ZAPOTRZEBOWANIEM. STAŁY KONTAKT Z GENPACT Z SIEDZIBĄ W INDIACH, POD KĄTEM WSPARCIA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA ORAZ PRACĄ NAD NOWYM PROJEKTEM. WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MBA UMIEJĘTNOŚCI: ZARZĄDZANIA LUDŹMI, UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWE ORAZ MENTORSKIE, UDOKUMENTOWANE DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU ZESPOŁEM 20-OSOBOWYM LUB WIĘKSZYM, UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA PROJEKTEM ( KONTROLA NAD CZASEM ORAZ BUDŻETEM), DOŚWIADCZENIE W BRANŻY ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM NP. IT, F&A, SCM,, CALL CENTER ITP., WYMAGANE ZAPEWNIENIE NAJLEPSZEJ OBSŁUGI W ZAKRESIE USŁUG WSPÓLNYCH DLA KLIENTÓW MIĘDZYNARODOWYCH W KAŻDEJ Z NASTĘPUJĄCYCH DZIEDZIN: IT, F&A, OBSŁUGA KLIENTA / ZAMÓWIENIA / UBEZPIECZENIA, PONAD 4 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY ZESPOŁOWEJ NAD PROJEKTAMI W BRANŻY BPO/CALL CENTER/USŁUGI WSÓLNE LUB PODOBNYCH, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I INDYJSKIEGO W STOPNIU BIEGŁYM
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

aktywna sprzedaż produktów chińskich
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

prace związane z pracą na koparko-ładowarce, prace pracownika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 925 PLN

OBSLUGA KLIENTA, STRZYŻENIE DAMSKO-MĘSKIE, KOLORYZACJA, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAZ PRACY 1 ROK, ZA
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PORTIER-SZATNIARZ - do 2 200 PLN

Zapewnienie dozoru mienia, utrzymanie czystości w budynku i jego otoczeniu, w tym:1. Pełnienie dyżurów w miejscu i godzinach wyznaczonych przez Kierownika Działu, 2. Prowadzenie książki dyżurów oraz rejestru pobierania i zdawania kluczy, 3. Realizacja obchodów w dozorowanych budynkach (sprawdzanie drzwi, okien i bram, odbiorników gazu, wody, urządzeń elektrycznych oraz innych urządzeń pod kątem odpowiedniego zabezpieczenia przed ewentualnym włamaniem, zalaniem, wybuchem, itp.), 4. Podejmowanie działań zgodnie z procedurą w przypadku stwierdzenia zagrożenia dla osób lub mienia (np. pożaru, włamania, zalania). 5. Obsługa systemów sygnalizacji włamań, systemów monitoringu wizyjnego, 6. Utrzymywanie czystości wokół budynku, odśnieżanie, posypywanie chodników piaskiem. 7. Powiadamianie osób nadzorujących o wszelkich nieprawidłowościach. Praca zmianowa oraz w dni świąteczne - ruch ciągłyUmowa zlecenie (160-168h w m-cu)na początek następnie umowa o pracę. Oferta dostępna w sali F.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Wrocław (dolnośląskie)

DOSTAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BUFETU NA KATAMARANIE - od 2 000 PLN

Obsługa gości katamaranu
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Świnoujście (zachodniopomorskie)