Praca 740U - OPERATOR KOPARKI Jastrzębia kontakt przez PUP

Stanowisko: 740U - OPERATOR KOPARKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-22

Lokalizacja: Jastrzębia (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jastrzębia, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 740U - OPERATOR KOPARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: operator koparki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator koparki

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów,kontakty z kontrachentami,przygotowywanie dokumentów,oprogramowania,testowanie zleconych aplikacji
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych, obsługa klienta, utrzymanie porządku miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Padniewko (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 5 000 PLN

Przewóz rzeczy na terenie krajów UE.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Stary Las (opolskie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 500 PLN

tłumaczenia podczas spotkań z klientami, obsługa klientów chińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń ogrodniczych, mechaniczna chemizacja drzew owocowych, kontrolowanie kwasowości gleby, obsługa urzadzeń chłodniczych w komorach kontrolowanych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Konary (mazowieckie)

SEKRETARIAT - 997,4 PLN

Administrowanie oraz obsługa biura, obsługiwanie urządzeń biurowych (komputera, skanera, drukarki, faxu), sporządzanie dokumentów firmy, utrzymywanie kontaktów z Klientami firmy, posługiwanie się różnego rodzaju programami komputerowymi. Koordynowanie prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wejherowo (pomorskie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Policzna (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

MONTOWANIE SIECI WODOCIĄGOWYCH I KANALIZACYJNYCH
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Skierniewice (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ. Sprawdzani terminów prydatności do spozycia poszczególnych produktów, zabezpieczanie surowców,wyrobów gotowych przed zepsuciem. Wykonywanie obróbki recznej, mechanicznej orz termicznej. surowców oraz półproduktów. Mycie, obiercze, rozdrawnianie, krojenie,sztkowanie art. spozywczych, przygotowywanie dużej ilości połproduktów, np. ziemniakw, marchwi przy użyciu sprzętu ręcznego oraz robotów. kuchennych. Pmoc w przygotwywaniu dań. Mycie i sprawianie mięsa, drobiu i ryb. Wyrabianie ciast. Parowanie, gotowanie, obsmażanie. wydawanie psiłków;utrzymane porzadku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 950 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowej, przyjmowanie i wydawanie towaru, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

- przyjmowanie i kompletownie dokomentów,- rejestracja i skanownie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wysoczka (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chechło Pierwsze (łódzkie)

SPRZATAJĄCA (S) - 997,4 PLN

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zlokalizowanych w budynku oraz sprzatanie podwórza, schodów i chodników przed budynkiem
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Grodków (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 040 PLN

porządkowanie terenu, nieskomplikowane roboty naprawcze.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Kraków (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Gubin (lubuskie)

OPERATOR MONTAŻU PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 2 100 PLN

montaż podzespołów elektronicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kwidzyn (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 095 PLN

Jazda samochodem ciężarowym, sporzadzanie sprawozdań w językach rosyjskim/ukraińskim, kontakt z dyspozytorami w języku rosyjskim i ukraińskim.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Radostków (śląskie)

KUCHARZ - do 12 PLN

przygotowywanie posiłków, wykonywanie dań
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Konin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ ART. ELEKTRYCZNYCH
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

STAZ- GONIEC - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Namysłów (opolskie)

KONTROLER - od 2 000 PLN

kontarola jakości produktów spożywczych, warunków przechowywania przed dopuszczeniem do obrotu handlowego, badanie cech produktów na ich zgodność z wymaganiami obowiązujących norm, badanie prawidłowości opakowania i oznakowania.
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Chrzanowo (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 570 PLN

1). Kompletacja zamówień.2). Fizyczne przemieszczenie paczek.3). Rozładunek paczek na palety.4). Postępowanie zgodnie z procedurami Spółki.Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 12:30-21:00 / 14:30-23:00.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Sokołów (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie pokoi do przyjęcia gości, sprawdzanie stanu wyposażenia poloi, przygotowywanie sali do obsługi klientów, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Sadowne (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

gotowanie i przygotowywanie potraw oraz wydawanie
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Zgierz (łódzkie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Zapoznanie ze specyfiką pracy, przedstawienie zakresu wykonywanych prac, prezentacja terminologi używanej w zakłądzie pracy, umiejętność posługiwania się maszynami oraz elektronarzędziami do obróbki drewna, obróbka materiałów drewnopochodnych oraz materiałów używanych w branży meblarskiej/tworzenie mebli
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Gostynin (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

murowanie ścian, tynkowanie, stawianie ścian z karton gipsu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc przy przyjmowaniu wniosków, i innych zadań związanych z realizacją ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci, a także innych zadań realizowanych przez MGOPS Czaplinek
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DYREKTORA (STAŻ) - 997,4 PLN

Gromadzenie informacji i dokumentacji biura, obsługa kancelaryjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Dęblin (lubelskie)