Praca 721S POMOCNIK OGÓLNOBUDOWLANY Radom ELSANTECH Sp. z o.o.

ŹRÓDŁOWA 42 lok.1, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnioenia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: 721S POMOCNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radom

Zawód: pomocniczy robotnik budowlany

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Operator koparko-ładowarki kl. III-wszystkie typy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ELSANTECH Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: ŹRÓDŁOWA

Numer budynku pracodawcy: 42 lok.1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik budowlany