Praca 475U - KIEROWCA SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 475U - KIEROWCA SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie potraw na przyjęcia okolicznościowe, wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie, wydawanie wyrobów kulinarnych, obróbka wstępna surowców, zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Świdnica (lubuskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie zproduktami oraz technologia wytwarzania,montaż elementów z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem narzędzi i przytrządó precyzyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

1. Profesjonalna prezentacja towarów klientom, udzielanie informacji dotyczących użytkowania,2. Oferowanie alternatywnych i dodatkowych produktów zgodnych z oczekiwaniami i wymogami klientów, 3. Regularne pozyskiwanie kompletnych i szczegółowych informacji o wszelkich produktach oferowanych w Sklepie, 4. Odbiór towarów dostarczanych do sklepu, weryfikacja kodów kreskowych oraz cen, identyfikacja brakujących produktów oraz wprowadzanie ich do systemu w odpowiedni sposób w celu podjęcia odpowiednich kroków 5. Przygotowywanie do wysyłki nieprawidłowych/uszkodzonych lub nadmiarowych produktów po zakończeniu procesu odbioru towarów oraz doprowadzenie do wysyłki 6. Dokonywanie rozmieszczenia towarów w sklepie, w tym na półkach i w ramach wystawy Sklepu oraz aranżacji wizualnych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Białystok (podlaskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

konserwacja i usuwanie ustereksprzętu gastronomicznego, instalacji wodno - kanalizacyjnych, konserwacja systemu nawodnienia w parku, konserwacja, usuwanieusterek sprzętu ogrodniczego oraz sprzętu utrzymania czystości
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRZĘDZARZ M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wykonywanie czynności kancelaryjnych, przygotowywanie projektów dokumentów sporządzonych przez kancelarie,dbanie o terminowość załatwionych spraw,obsługa korespondencji, wykonywanie czynności zaiązanych z biażącą pracą kancelarii, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Łuków (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Prowadzenie zajęć opiekuńczo wych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kobylanka (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (BRANŻA AUTOMOTIVE) - od 2 000 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych z branży automotive, odczytywanie schematów - rysunek techniczny, praca na narzędziach pomiarowych, kontrola nad stanem zaawansowania produkcji, kontrola stanu urządzeń i infrastruktury tworzącej park maszynowy i narzędziowy, sporządzanie dziennych raportów, kart kontrolnych
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Sosnowiec (śląskie)

KOSMETYCZKA- KOSMETOLOG - od 1 850 PLN

zgodnie ze złożoną ofertą
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Bytów (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 13 PLN

obsługa operacyjna klientów z krajów obszaru rosyjskojęzycznego, prowadzenie korespondencji mailowej i tłumaczenie ofert w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim, uczestnictwo w spotkaniach z klientami
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Pabianice (łódzkie)

BARMAN (J. ANGIELSKI) - od 1 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności związanych z zawodem fryzjera m.in. mycie, strzyżenie, farbowanie, stylizacja włosów.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Praszka (opolskie)

FRYZJER DAMSKI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER KONSTRUKCJI I IZOLACJI - od 1 900 PLN

Przygotowywanie konstrucji drewnianych wg specyfikacji projektów architektonicznych budynków pod nadzorem. Montaż konstrukcji drewnianych energooszczędnych budynków mieszkalnych. Wykonywanie termoizolacji w systemie pian poliuretanowych ścian, stropów i poddaszy budynków.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Helenów (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów, konserwacja pojazdów, drobne naprawy karoserii
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kąkolewo (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy wykończeniach budynków mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kosewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

praca polega na sprawowaniu nadzoru nad porządkiem wewnętrznym i zewnętrznym
kontakt przez PUP - 2016-01-09 - Brzeźno (wielkopolskie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 3 000 PLN

Dokonywania zakupów w imieniu klienta, konsultowanie transakcji, poszukiwania nowych producentów, bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW.3,5 T - od 2 000 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

udzielanie pierwszej pomocy, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Biała Podlaska (lubelskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Końskie (świętokrzyskie)

MONTER INSTALACJI WODNYCH I KANALLIZACYJNYCH I C.O. - od 1 850 PLN

montaż instalacji wod.kana i co, naprawa kotłów grzewczych centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Runowo (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - KIEROWCA - do 1 850 PLN

Naprawy bieżące, serwis, obsługa samochodu przystosowanego do pomocy drogowej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - do 1 950 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta. Ekspozycja towarów. Przygotowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Pruszcz Gdański (pomorskie)