Praca 300S - PIEKARZ Jedlnia-Letnisko kontakt przez PUP

Stanowisko: 300S - PIEKARZ

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: wyrób i wypiek pieczywa

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jedlnia-Letnisko, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 300S - PIEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlnia-Letnisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: piekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: piekarz*

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY-POMOC TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO/STAŻ - 997,4 PLN

Prowadzenie terapii zajęciowej w pracownik komputerowej z wykorzystaniem różnorodnych technik i metod terapii zajęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Poniatowa (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 775 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu i jego wydawanie, kontrola jakościowa i ilościowa towaru, porządkowanie towaru w magazynie, bieżąca inwentaryzacja towaru, sporzadzanie dokumentacji magazynowej, obsługa skaneru
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Chojna (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

ZGodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózków widłowych, obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łazy (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie się z miejscem pracy i zakresem świadczonych usług,-pomoc w rozladunku i montażu mebli,- wydawanie towru klientom,- utrzymywanie porządku w miejscu montażu mebli,
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY Z OBSŁUGĄ MASZYN DO KROJENIA MATERIAŁÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 13 PLN

Prace przy produkcji pokrowców samochodowych:wstawianie elementów do oparć i foteli samochodowychobsługa maszyn do krojenia materiałówmontaż drutów w siedzeniach samochodowych.Praca na terenie Łodzi, dwie zmiany, praca w dni wolne
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA- STAŻ POWER III 110 - 997,4 PLN

Opiekunka środowiskowa- staż POWER III 110
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Pyzdry (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca kategorii C+E
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Korne (pomorskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 000 PLN

nadzór nad osobami korzystającymi z pływalni
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Augustów (podlaskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

pielęgnacja twarzy, pdicure, manicure
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Ciechanów (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

Nauka rejestrowania dokumentów przychodzących dot. należności i leasingu właścicielskiego, nauka i zapoznanie się z oprogramowaniem wykorzystywanym w SPP, nauka ustalania kwalifikacji budżetowej i kwalifikacji strukturalnych, przygotowanie korespondencji do wysyłki, nauka obsługi urządzęń i prowadzenia archiwum zakładowego, obsługa petentó z wykorzystaniem j. obcego.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta, e-maili, zamówień, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Olkusz (małopolskie)

BARMAN K/M - od 13 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie robót murarsko - tynkarskich oraz robót pomocniczych na wysokości powyżej 3m
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Sudół (świętokrzyskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

znajomość kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Zakopane (małopolskie)

REFERENT (BIURO PLASTYKA MIASTA) - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-projektowaniu logotywów i oznaczeń reklamowych firm -wyszukiwania informacji z map ewidencyjnych i planach zagospodarowania przestrzennego-tworzeniu koncepcji wizualnych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu.Przygotowanie wyrobu gotowego kebabu, obróbka mięsa opiekanego, układanie kababu tureckiego, tworzenie kompozycji, receptury kebabu, obróbka surowca mięsnego do produkcji kebabu. Kuchnia turecka
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Zduny (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa i renowacja maszyn piekarniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Wierzbówka (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Jarosław (podkarpackie)

BARMAN - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Milówka (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

Operator Koparki, kierowca kat. C
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Sławkowice (małopolskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Obsługa programów komputerowych, tworzenie stron www, obsługa sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jawor (dolnośląskie)