Praca 221S - SPRZĄTACZKA Młodocin Mniejszy kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Młodocin Mniejszy, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 9zł/h netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: 221S - SPRZĄTACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młodocin Mniejszy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: sprzątaczka biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 9 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzątaczka biurowa

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Straszków (wielkopolskie)

KONSULTANT DO SPRAW IT - od 3 750 PLN

Obsługa klienta, rozwiązywanie problemów IT w jęz. francuskimJęz. angielski poziom bardzo dobry, jęz. francuski poziom bardzo dobry.Wykształcenie co najmniej średnie. Praca w dni wolne.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC LAKIERNIKA - do 1 335,96 PLN

Ustalenie szczegółów zamówień z odbiorcą z Ukrainy. Szlifowanie elementów mebli przed i po lakierowaniu, pakowanie i sprawdzanie kompletności zamówień, ustalenie kompletności z odbiorcą z Ukrainy. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok przy produkcji mebli. Zaawansowana znajomość jęz. ukraińskiego i rosyjskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ząbki (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI OBUWIA - 997,4 PLN

Pozostali operatorzy maszyn do produkcji obuwia
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE POSADZEK, ITP.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Skierniewice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

- odchwaszczanie żywopłotów, skupin krzewów;- porządkowanie rabat;- podlewanie roslin;- przycinanie krzewów;- ściółkowanie roslin;- grabienie terenów zielonych;- oczyszczanie terenów miejskich
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Oświęcim (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów, wizyty u klientów, uczestnictwo w targach, szkoleniach i kursach, znajomość produktów własnych i konkurencji, analiza baz danych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT W SEKCJI PLANOWANIA I ANALIZ - od 2 200 PLN

bardzo dobra znajomość ezcell, znajomośc analiz finansowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Poznań (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Montaż instalacji elektrycznych i technicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Gębice (wielkopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY DS. OPON - 997,4 PLN

Robotnik placowy ds. opon / nabór staż powyżej 30 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kolonia Wola Zaradzyńska (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

załadunek oraz rozładunek towarów, rozwożenie towarów po wyznaczonych sklepach i hurtowniach
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gniezno (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Kontrola jakości produkowanego pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Mońki (podlaskie)

KONTROLER BADAŃ DT (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

oferta dla osób do 30 roku życia zarejestrowanych w PUP
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Nowina (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - UMREFDO30/16/0096 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

pomocnicze prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Smerekowiec (małopolskie)

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

testowanie techniczne i funkcjonalne oprogramowania, konfigurowanie oprogramowania
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Sztum (pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 100 PLN

wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, wykonywanie zabiegów manicure, pedicure, udzielanie porad kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy / nabór staż do 30 r. ż. POWER
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Pabianice (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

Przygotowywanie dokumentacji poprzez kserowanie oraz skanowanie, przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im informacji, odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świdnik (małopolskie)

SPRZEDAWCA BILETÓW - do 1 850 PLN

udzielani informacji dotyczących biletów elektronicznych (GKM), taryfy opłat, regulaminów, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Głogów (dolnośląskie)

CIEŚLA/ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż szalunków, układanie zbrojenia, wbudowanie betonu, pielęgnacja betonu, obróbka powierzchni betonu do odbioru.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymywanie w należytej czystości pomieszczeń biurowych i innych w siedzibie CSE oraz wokół siedziby SE. Sprzątanie pomieszczeń i obiektów przed, w trakcie i po realizowanych przez CSE imprezach kulturalnych, obsługa szatni w miarę potrzeb, obsługa portierni CSE.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu zajęć oraz przygotowywaniu materiałów dydaktycznych, pomoc w opiece nad dziećmi w przedszkolu i podczas wycieczek
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wieliczka (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa programu kadrowo-finansowego
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Ujście (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Włodawa (lubelskie)

POMOC APTECZNA - od 2 000 PLN

metkowanie i układanie towaru,wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Koniecpol (śląskie)