Praca 1735U - MECHANIK Tomaszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tomaszów, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1735U - MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik pojazdów samochodowych*

Podobne oferty pracy

POWER REFERENT DS ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

dla os. do 30 r.ż.obsługa w zakresie biurowym i knancelaryjnym, segregacja, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorow dokumentacji, zarzadzanie dokumentacja biurową, wykonywanie innych czynności admin. - biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA/FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Białystok (podlaskie)

INŻYNIER ENERGETYKI/GŁÓWNY ELEKTRYK, ENERGETYK - od 2 000 PLN

koordynowanie i zarządzanie grupą podległych pracowników, pilnowanie sprawności instralacji elektroenergetycznych/CO, sporządzanie sprawozdń do WIOŚ
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Niemce (lubelskie)

ASYSTENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK KOMPLEMENTACJI TOWARU - od 13 PLN

Wymagane wykształcenie min. średnie maturalne, uprawnienia do obsługi nwózków jezdniowych prowadzonych z napędem elektrycznym oraz wózków jezdniowych podestowych z napędem elektrycznym, książeczka sanepidu, znajomość systemu sterowania i zarządzania realizacją operacji komplementacjji, infrastruktura systemu (sieć komputerowa, oprogramnowanie, czytniki, monitory, skanery, terminale itp.), sfery przepływu (przemieszczania) towarów w trakcie realizacji czynności, zarządzanie i sterowania tym przepływem, doświadczenie w pracy na stanowisku magazynowym lu stanowisku pickera (pracownik komplenmentacji towaru, min. rok doświadczenia, znajomość systemu zarządzania stanami magazynowymi Qguar, umiejętność komplementowania zamówień wg komplementacji jednostopniowej i dwustopniowej niskiej, znajomość pracy w systemie multipicking, znajomość systemu komplementacji głosowej, znajomość j. ukraińskiego w celu prawidłowej współpracy z innymi podmiotami w centrum logistycznym. Wynagrodzenie godzinowe. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Jejkowice (śląskie)

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI 64 - od 2 800 PLN

przygotowywanie jadłospisów, konstruowanie przepisów dietetycznych pod zamówienia specjalne
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Mszczonów (mazowieckie)

SERWISANT TAŚM PRZENOŚNIKOWYCH GUMOWYCH I PCV/STAŻ - 997,4 PLN

serwis taśm przenośnikowych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Niezdów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Sieraków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw towaru i paliwa pomoc przy tankowaniu pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-04-29 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPEDYTOR - od 2 500 PLN

pozyskiwanie nowych zleceń transportowych, prace administracyjno- biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Papowo Toruńskie (kujawsko-pomorskie)

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łodygowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Lubaczów (podkarpackie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 2 122 - 3 000 PLN

pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej,obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Skawina (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 387,5 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Bełchów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa komputera, kontakt z klientem w celu weryfikacji danych,
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Luborzyca (małopolskie)

POWER MAGAZYNIER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

(dla osób do 30rż) przyjmowanie i wydawanie towaru, dbanie o ład i porządek w magazynie, obsługa klienta, wpr. dok. zakupu, wystawianie faktur (sprzedaż armatury łazienkowej)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

naprawa maszyn i urządzeń do obróbki drewna na terenie zakładu
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Okonek (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentówRozliczanie pracownikówPrzygotowanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Strzałkowo (wielkopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania.WYMAGANIA: wykształcenie średnie, certyfikat/kurs opiekuna osób starszych lub podobny, 6 mies. doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Duńkowice (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA (S) - 997,4 PLN

pełnienie funkcji opiekuńczo-wychowawczej oraz kontrolowanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych w ciągu całego dnia pobytu dziecka w przedszkolu: organizowanie zabaw dowolnych, sprawowanie opieki w czasie zajęć organizowanych przez nauczyciela dziecko nie bierze udziału w zajęciach przeszkadza innym, zaczepia dzieci, głośno krzyczy, kontrolowanie zachowania dziecka w czasie wycieczek, spacerów, prowadzenie rozmów na temat form właściwego zachowania, kontrolowanie agresywnych zachowań dziecka, troska o bezpieczeństwo powierzonego dziecka oraz jego rówieśników (popychanie, rzucanie krzesełkami, zabawkami, przedmiotami, które znajdują się w pobliżu dziecka, czuwanie w czasie snu dziecka, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa (częste zrywanie się w czasie snu, krzyki, używanie wulgarnych słów, rzucanie pościelą, ubraniem).
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Tarnów (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wykonywanie prostych czynności księgowych wspomagających pracę ksiegowej, przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikajace z zatwierdzonych dowodów ksiegowych, archiwizowanie dowodów ksiegowych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Mysłowice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

Praca w godiznach nocnych, gotowość do wyjazdów na budowy na eternie Polski wg. zleceń.Wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)