Praca 1467U PODINSPEKTOR Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1467U PODINSPEKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

INŻYNIER BUDOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kleczkowo (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kowalewo (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

1. Segregowanie dokumentów wpływających do poszczególnych komórek i tworzenie paczek.2. Wprowadzanie danych do systemu POLTAX z deklaracji i dokumentów zewnętrznych zob-d.3. Sporządzanie rejestrów przypisów i odpisów w celu przekazania do komórki rachunkowości informacji o wysokości zobowiązań podatkowych.4. Sprawdzanie i kontrola terminowości składanych deklaracji na podstawie danych wprowadzonych do systemu POLTAX i dokumentów żródłowych w celu sporządzenia doniesień karnych skarbowych.5. Wstępne sporządzanie pism i wezwań oraz wysyłka korespondencji.6. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie i przyrządzanie potraw wg. receptur kuchni wietnamskie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Krasnystaw (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Żarnów (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK LOMBARDU + ST PO WER - 997,4 PLN

- sporządanie umów pożyczkowych,- obsł. klienta zawierającego umowę pożyczki,- archiwizacja dokumentów,- ewidencjonowanie dokumentów,- ocena wartości,- sprzdaż towarów nieodebranych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca- oferta stażu realizowana w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie średnie, wyższe kierunkowe, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

ASYSTENT DS. NAUCZANIA - od 1 500 PLN

Asystent ds. procesów edukacji i nauczania. Przygotowywanie materiałów. Kserowanie dokumentów. Pomoc przy prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Wspieranie procesu nauczania.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/16/4708 - od 1 850 PLN

obsługa klienta, segregacja towaru, metkowanie, opis towaru, porządkowanie stanowiska, regałów, urządzeń chłodniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Prądocin (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitala
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zamawianie, przyjmowanie (weyfikacja ilościowo asortymentowa, ekspozycja produktu), sprzedaż, praca na kasie fiskalnej, obsługa urządzeń typu sprzęt chłodniczy, ekspres do kawy, młynek, kserokopiarka
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tychy (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac porządkowych i konserwatorskich w budynku WTZ i wokół.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sędek (świętokrzyskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ. - 2 600 - 3 100 PLN

Dbanie o stan techniczny budynków MSPR w zakresie urządzeń instalacyjnych, drobnej naprawy sprzętu, prace malarsko-konserwacyjne. Dbanie o infrastukturę zewnętrzną budynków MSPR: sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników, odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Sulechów (lubuskie)

POMOCNIK PIEKARZA - do 2 500 PLN

Wykonywanie zadań związanych z wykonywaniem i wypiekaniem różnych rodzajów pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Urszulin (lubelskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

produkcja schodów drewnianych ,drzwi oraz okien (Cv na adres e-mail: zbydrew (at) wp.pl)
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Chocznia (małopolskie)

POMOCNIK RYBAKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Krynica Morska (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WYCIĄGÓW NARCIARSKICH - od 2 000 PLN

obsługa i opieka nad narciarzami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Szelment (podlaskie)

PRACOWNIK DO OBRÓBKI I MALOWANIA SZKŁA - od 1 850 PLN

obróbka szkła
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Opoczno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I KONTAKTÓW HANDLOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku Programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kamesznica (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Proszyska (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS WODNO KANALIZACYJNYCH - do 2 000 PLN

monitoring jakości wody
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa kelnerska klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Chorzów (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Prace biurowo-administracyjne w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Nasielsk (mazowieckie)

STOLARZ- BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Kierowanie budową domów z drewna, nadzór nad przebiegiem mantażu wg projektu, kierowanie grupą osób
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Stryków (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed