Praca 1240U FAKTURZYSTKA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1240U FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Reprezentowanie firmy, sprzedaż produktów firmowych, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ MIG - do 16 PLN

Spawanie kontenerów i konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Olewin (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Piaseczno (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 2 057 - 4 200 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Poszukiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych, przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej, negocjacje handlowe, reprezentacja firmy, proste prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 100 PLN

Wykonywanie prac ogólnogospodarczych na terenie ZOO
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Borysew (łódzkie)

MENEDŻER SALONU FRYZJERSKIEGO - od 1 500 PLN

Bezpośredni kontakt z klientami oraz nadzór nad zespołem pracowniczym. Negocjowanie warunków umów. Koordynowanie pracy zakładu. Kontakt z klientami w języku arabskim.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Sędki (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

ZGODNY ZE STANOWISKIEM
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

TOKARZ, FREZER - 997,4 PLN

Prace na tokarce, frezarce; obsługa innych maszyn
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wronki (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

oferta stażu - zakres zadań zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Drawsko (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Międzybórz (dolnośląskie)

DOSTAWCA PIZZY - od 1 000 PLN

Przyjmowanie zamówień, dowóz motocyklem i samochodem, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Kraków (małopolskie)

Wszystkie obowiązki przedstawiciela handlowegoRealizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży; Budowanie wizerunku firmy i/lub marki na rynku; Projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych; Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Rzgów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kowalew (wielkopolskie)

KONSULTANT DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, komputera, sprzedaż akcesoriów i artykułów GSM.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie surowca do obróbki, obsługa urządzeń produkcyjnych kuchennych, przygotowanie dań kuchni polskiej i kuchni ukraińskiej, przygotowywanie dań obiadowych od surowca. Produkcja pierogów, krokietów, klusek i innych wyrobów garmażeryjnych, prace porządkowe w miejscu pracy, pakowanie dań. Obsługa pieca konwekcyjno-parowego. Praca w dwóch punktach: w Nowej Soli oraz na terenie Nowego Żabna.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Nowe Żabno (lubuskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - 997,4 PLN

Aktywne pozyskiwanie klientów. Realizacja zleconych celów. Prezentacja produktów i usług. Tworzenie bazy danych.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wałcz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wielącza (lubelskie)

KIEROWNIK DO SPRAW ROZWOJU - od 2 500 PLN

Poszukiwanie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji, wprowadzanie nowych produktów z krajów bliskiego wschodu, bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami, koordynowanie pracy podległego zespołu, sporządzanie raportów dla zarządu. Praca na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Janki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łazy (lubelskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w księgarni
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gniezno (wielkopolskie)

GLAZURNIK - do 1 850 PLN

wykładanie glazury, doświadczenie zawodowen 6 miesięcy na stanowisku glazurnika
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Świebodzin (lubuskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

-zapoznanie się z pracą na stolarni,-układanie desek,-szlifowanie desek,-klejenie desek,-pomoc doświadczonemu stolarzowi w różnych pracach stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Sułów (małopolskie)

OSOBA DO POLEROWANIA I FREZOWANIA KAMIENIA - od 1 750 PLN

polerowanie i frezowanie powierzchni płaskich z kamienia
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Stare Kosiny (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 200 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wola Korzeniowa (mazowieckie)