Praca 120U - PRACOWNIK WULKANIZACJI Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 120U - PRACOWNIK WULKANIZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: wulkanizator

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wulkanizator

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w firmie E.Leclerc. Program stażu do zpoznania w pokoju nr 55.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC PIEKARZA - 997,4 PLN

wyrabianie ciasta
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Opatowiec (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Oferta tylko dla zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy. Szczegóły u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Steblów (opolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

praca z dziećmi z dysfunkcjami, autyzm, upośledzenie w stopniu lekkim, udział w szkoleniach w pracy z dziećmi o specyficznych potrzebach edukacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Jastrzębiec (kujawsko-pomorskie)

TECHNOLOG - od 2 000 PLN

Wykonywanie rysunkow warsztatowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kunów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż drobiu i wędlin, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Osiedle Niewiadów (łódzkie)

POMOC KUCHARZA (STAŻ) - 997,4 PLN

Pomoc kucharza (staż)
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Tychy (śląskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa konsumenta, obsługa kasy fiskalnej i terminala, obsługa baru.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zgierz (łódzkie)

PIONKI-SPRZEDAWCA-REF -30 - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pionki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

PRACE PORZĄDKOWE I REMONTOWE
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Skierniewice (łódzkie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR DESTYLATORA - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Białystok (podlaskie)

ŚLUSARZ - MASZYNISTA KOTŁA PAROWEGO - od 2 300 PLN

naprawa, usuwanie awarii, przywracaie maszyn do stanu pierwotnego, regulacja oraz uruchamianie maszyn, eksploatacja kotłów parowych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Werbkowice (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZARZĄDZANIA HANDLEM - od 1 850 PLN

Obsługa systemu zarządzania handlem detalicznym
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Sierpc (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO WULKANIZACJI - od 1 850 PLN

Operator urządzeń do wulkanizacji
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY / SPEDYTOR - od 1 800 PLN

Kontakt z firmami współpracującymi, organizacja transportu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kalisz (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

zapoznanie sie z asortymenetm, sprawdzanie dat przydatności do spożycia towarów, wykształcenie towaru z magazynu na półki z zachowaniem ważności dat wg których towar został dostarczony, dokładanie towaru do lodówek z piwem, lodami, chipsami, zachowanie nalezytego porządku na miejscu pracy, sprzatanie, zamiatanie, mycie podłóg i półek w sklepie, pod nadzorem opiekuna obsługa kasy fiskalnej, program subiekt
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ruda Śląska (śląskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - od 2 000 PLN

sortowanie odpadow na poszczególne frakcje
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wojkowice (śląskie)

MECHANIK- OSTRZARZ - od 4 210 PLN

Mechanik- ostrzarz
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kłębowiec (zachodniopomorskie)

POMOC W KUCHNI - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Łęczyca (łódzkie)

CIEŚLA - od 2 880 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż stolarkiwykształcenie min. zawodoweprawo jazdy kat. Bmoże być osoba do przyuczeniaprof. II, art. 49, rej. na dzień 07.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOZ i obowiązującymi regulaminami, pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowywanie pomocy dydaktycznych oraz sali do zajęć, pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Boleszkowice (zachodniopomorskie)

FREZER - od 10,4 PLN

przestrzeganie przepisów BHP i poż, praca na frezerkach
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; 3 lata doświadczenia zawodowego; aktualne certyfikaty 135 i 141; prawo jazdy kat. B, kurs hakowego, obsługa suwnicy; zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych, stal czarna, stal nierdzewna i spoiny wielowarstwowe; miejsce pracy: teren Śląska, Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gliwice (śląskie)