Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Kielce ,,BOSKY" Sp z o.o.

Księdza Ściegiennego 262 Y, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż towarów i urządzeń, przeprowadzanie testów, przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie warunków sprzedaży, opieka posprzedażowa.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doskonała zdolność komunikacji

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Skuteczność i pozytywne nastawienie do sukcesu.Znajomość języka angielskiego, lub hiszpańskiego, lub niemieckiego.Gotowość do częstych podróży i pracy w nienormowanym czasie.

Nazwa pracodawcy: ,,BOSKY" Sp z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wskazany kontakt e-mail; rekrutacja (at) bosky.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Księdza Ściegiennego

Numer budynku pracodawcy: 262 Y

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*