Praca 1062U KIEROWCA Wierzbica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wierzbica, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1062U KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wierzbica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWA - STAŻ EFS RPO (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

prace księgowe
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa programów komputerowych,wstawianie aukcji na allegro, wystawianie faktur, pakowanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Pruszków (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przygotowanie dokumentów służbowych do przekazania do składnicy akt KPP w Kluczborku, prowadzenie dziennika poczty, przygotowanie dokumentacji do wysyłki, przyjmowanie poczty
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wołczyn (opolskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Boguchwała (podkarpackie)

MURARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Węgrowo (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Warszawa (mazowieckie)

(IŁŻA) - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, przyjmowanie, metkowanie towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wólka Gonciarska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za przygotowywanie potraw kuchni orientalnej oraz organizowanie pracy w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn wycinajacych karton
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gniezno (wielkopolskie)

OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa żurawia wieżowego szybko montujacego
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Stąporków (świętokrzyskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY STAŻ PO WER - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentów PZ (przyjęcie zewnętrzne), pomocnicze prace biurowe w dziale produkcji, ewidencja wyrobów w programie Symfonia
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kolonia Warszawska (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Stolarz meblowy- skręcanie mebli, produkcja mebli.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kocmyrzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ (Z,N) - do 2 000 PLN

Sprzedawca w branży mięsnej
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO/POMOCNIK DROGOWY - od 2 700 PLN

przewóz elementów oznakowań drogowych,prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie, układanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, metkowanie przyjętego towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Tarnów (małopolskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi edukacji wczesnoszkolnej w organizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opieka nad dziećmi po zajęciach w świetlicy szkolnej.Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Racibórz (śląskie)

OPERATOR WIELOMASZYNOWY - od 1 850 PLN

Obsługiwanie, nadzorowanie i konserwowanie maszyn do produkcji przewodów i kabli elektrycznych ustawianie parametrów.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Parczew (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Sprzedaż towarów zza lady
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

księgowanie i analiza bieżących faktur VAT oraz rozliczeń kontrahentów biura, przygotowywanie deklaracji ZUS; kontrola rejestrów VAT.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Garwolin (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Głogów (dolnośląskie)

KOWAL - od 17,86 PLN

Obsługa urządzeń kowalskich, kucie, prasowanie i przycinanie odkuwek ze stali węglowej i stopowej o skomplikowanych ksztaltach
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż mięsa i wędlin, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, segregacja towaru, obsługa krajalnicy
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

magazynierOferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, które dotychczas nie były w stosunku pracy z Wnioskodawcą, nie odbywały u niego stażu ani nie korzystały z innych form wsparcia finansowanych z Funduszu Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego u tego Wnioskodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kolbuszowa (podkarpackie)

OBSŁUGA PROGRAMU SPRZEDAŻOWEGO, PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PRZYGOTOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Gielniów (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów SPA
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)