REFERENT Pruszków oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: REFERENT

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wprowadzanie danych z deklaracji i zeznań do systemów informatycznych; rejestracja i wysyłanie korespondencji;odnotowywanie zwrotnych potwierdzeń; archiwizowanie akt; obsługa urządzeń biurowych

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Pruszków (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wprowadzanie danych z deklaracji i zeznań do systemów informatycznych; rejestracja i wysyłanie korespondencji;odnotowywanie zwrotnych potwierdzeń; archiwizowanie akt; obsługa urządzeń biurowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: REFERENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: urzędnik podatkowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 04.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy:
Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: urzędnik podatkowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 000 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-11-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

REFERENT - od 1 150 PLN

Przyjmowanie studentów Uczelni oraz udzielanie informacji nt. ogólnego zakresu programu dydaktycznego, osób prowadzących lub zmian w tym zakresie.Prowadzenie kalendarza spotkań, zebrań jednostki oraz ich obsługa.Organizacja przepływu dokumentów i informacji w jednostce.Obsługa administracyjna działalności dydaktycznej jednostki.Obsługa baz danych (wprowadzanie i aktualizacja).Gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji dydaktycznej i naukowej.Aktualizacja strony internetowej jednostki.Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie prac jednostki.Praca na jedną zmianę, na 1/2 etatu w godz. 9:00-13:00. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.Możliwość podnoszenia kwalifikacji, pakiet socjalny, karta MultiSport.Kontakt z pracodawcą e-mail: rekrutacja (at) umed.wroc.plInformacja o ofercie w sali C, E
Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich - 2016-02-04 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 575 PLN

sprzątanie p[omieszczeń biurowych
INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-04-18 - Przemyśl (podkarpackie)

REFERENT-STAŻYSTA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Tczew (pomorskie)

SPRZĄTACZKA INW-96/3921/15 - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych, obiektów handlowych
ROKA A.I.KANTORSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-21 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 500 PLN

Składanie części domów mieszkalnych według projektu z drewnianych gotowych elemetów (montaż elementów drewnianych)
kontakt przez PUP - 2017-10-19 - Wodzisław Śląski (śląskie)

460S - KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 1 700 PLN

przyrządzanie potraw, układanie menu, dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Radom (mazowieckie)

REFERENT + ST POWER DZIAŁ KADR I PŁAC - 997,4 PLN

-Wykonywanie zleconych zadań admin.-biurowych,- Prowadzenie akt osobowych, kartoteki absencyjnej, ewidencja czasu pracy,- Naliczanie wynagrodzeń pracowników,- Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, i macierzyńskich,- Onsługa programu PŁATNIK,- Obsł. programu kadrowo-płacowego,- Prowadzenie rozliczeń miesięcznych kosztów wynagrodzeń z podziałem na ich rodzaje.
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Łódź (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Żary (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pracownik kebaba - przyrządzanie kebabów i ich sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. KANCELARYJNYCH - 997,4 PLN

referent ds. kancelaryjnych / nabór staż
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Pabianice (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Lubasz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 100 PLN

Prace pomocnicze przy pielęgnacji zieleni i utrzymaniu porządku.
kontakt przez PUP - 2018-03-21 - Błonie (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 2 200 PLN

księgowanie rozliczeń wspólnot mieszkaniowych
PPH i U "ERBUD" Ryszard Kawałko - 2018-03-20 - Legnica (dolnośląskie)

REFERENT - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-09-27 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - od 3 100 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodowe.
PIEKARNIA STASZOWSCY SPÓŁKA CYWILNA ZYGMUNT I IRENA STASZOWSCY - 2018-02-13 - Żywocice (opolskie)

REFERENT - od 2 100 PLN

obsługa sekretariatu
Uniwersytet w Białymstoku - 2018-08-28 - Białystok (podlaskie)

REFERENT - od 2 350 PLN

obsługa poczty elektronicznej, opisywanie faktur zgodnie z klasyfikacją budżetowa, dokonywanie zakupów środków czystości i artykułłów biurowych, prowadzenie inwentarza, obsługa systemu informacji oświatowej
Szkoła Podstawowa Nr 46 Im. Jana Kiepury - 2018-10-03 - Sosnowiec (śląskie)

REFERENT DS. KADR I PŁAC - do 2 700 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Zakład Rachunkowości i Doradztwa "Nest" - 2016-06-13 - Wolbrom (małopolskie)

Wytwarzanie dowodów materiałowych: opisywanie i rozliczanie faktur oraz wytwarzanie dokumentów do faktur tj. protokołów odbioru usług, archiwizacja dokumentacji służby łączności, obsługa programu ZWSI RON
44 Wojskowy Oddział Gospodarczy - 2017-04-13 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 100 PLN

Codzienne utrzymywanie czystości na różnych stacjach np. sanitariaty lub kuchnie lub pow. biurowe. Praca na noc, rozpoczęcie pracy od godz 18 30-20.00, 4 h/dziennie.
ALPINECO S.C. JACEK MAŁYSZEWICZ, WIKTOR BURCZY - 2016-10-03 - Kraków (małopolskie)

RECEPCJONISTA /KA - od 2 050 PLN

Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, telefoniczna oraz osobista obsługa klientów i gości, wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu, przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz, organizacja spotkań i wydarzeń, prowadzenie spraw zapewniających sprawne funkcjonowanie biura, zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji.
AUTOKLIMAT Sp. z o.o. - 2016-04-11 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY K/M - od 2 000 PLN

j/w
FRESH TRADE SP.J. - 2017-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 2 500 PLN

Gospodarowanie środkami czystości, nadzorowanie pracowników obsługi, przygotowywanie umów, prowadzenie ksiąg inwentarzowych, przygotowywanie dokumentacji i realizacji zakupów zgodnie z przepisami UOP.Praca w godz.7.30-15.30
Szkoła Podstawowa nr 6 - 2018-02-22 - Słupsk (pomorskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta i grup zorganizowanych w zakresie sprzedaży usług oferowanych przez Park Wodny. Obsługa klientów SPA z wykorzystaniem urzędzenia masaży- kapsuły SPA ( pracownik zostanie przyuczony do obsługi sprzętu)
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MYJNI - do 2 100 PLN

Mycie zewnętrzne samochodów, sprzątanie wnętrz samochodów, woskowanie lakieru, pranie tapicerek, czyszczenie i konserwacja tapicerek skórzanych, polerowanie mechaniczne lakieru, glinowanie
RJ SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2018-06-08 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

Prace fizyczne przy obróbce mięsa, pakowaniu, segregowaniu mięsa oraz prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Lisków (wielkopolskie)