Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (J. ANGIELSKI, J. ROSYJSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, handlowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - handel; biegła znajomość środowiska Windows; min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku; biegła znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego; mile widziane prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów z UE, reprezentowanie towaru z Ukrainy, przygotowywanie ofert handlowych w języku rosyjskim i angielskim, telefoniczna i elektroniczna obsługa klientów, częste wyjazdy zagraniczne.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.01.2016