Praca MURARZ Warszawa MEDIASEVEN, P.H.U MARIUSZ PĘCAK

Stanowisko: MURARZ

Wynagrodzenie: 2 500 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: PRACA NA TERENIE WARSZAWY, PRACODAWCA ZAPEWNIA ZAKWATEROWANIE ORAZ PRZEWÓZ BUSEM Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA DO MIEJSCA PRACY

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: MEDIASEVEN, P.H.U MARIUSZ PĘCAK

GROCHOWSKA 271/12, 03-844 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
PRACA NA TERENIE WARSZAWY, PRACODAWCA ZAPEWNIA ZAKWATEROWANIE ORAZ PRZEWÓZ BUSEM Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA DO MIEJSCA PRACY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: MURARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: murarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE

Nazwa pracodawcy: MEDIASEVEN, P.H.U MARIUSZ PĘCAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: GROCHOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 271

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: murarz