Praca F- POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI Krzywa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krzywa, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. pogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
F- POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzywa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legnicki

Zawód: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ STEROWANYCH NUMERYCZNIE (S) - 997,4 PLN

Obsługa wycinarki laserowej- maszyny sterowanej numerycznie, doskonalenie znajomości rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tarnów (małopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

staż na stanowisku archiwisty
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Cieszyn (śląskie)

78U SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ (ORIENTALNEJ) - od 2 100 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem : wykształcenie - średnie zawodowe o kierunku gastronomicznym, doświadczenie -min. 2 lata na stanowisku kucharz kuchni arabskiej (orientalnej)), umiejetności: przygotowywanie potraw kuchni arabskiej (orientalnej) ,uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie potraw dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA (OFPR/16/0413) S - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wysokie (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWO-TECHNICZNY - od 2 300 PLN

zaopatrywanie firmy w niezbędne artykuły, nadzór stanu technicznego urządzeń biurowych, wsparcie pracy pozostałych pracowników, kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach, wykonywanie innych poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK PROJEKTU - INFORMACJE BIZNESOWE - od 12 500 PLN

Prowadzenie i planowanie projektów informatycznych. Wielu w jednym czasie. Sporzadzanie kosztorysów. Scisła współpraca w Ośrodkiem Dostarczania Rozwiazań.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 925 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

USTAWIACZ MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

dostosowanie zespołów roboczych obrabiarek do wymiarów elementów i planowanego zakresu obróbki, nastawienie urządzeń montażowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN PRODUKCYJNYCH - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze maszyn do prpofilowania stali, nieżące monitorowanie produkcji, pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

FREZER- OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 R. Ż. LUB POWYŻEJ 30 R. Ż. (NR 1091) - 997,4 PLN

obsługa frezarki miejsce pracy ul. Transportowców 31, 88-100 Inowrocław
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

438U - POMOCNIK DZIEWIARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - do 1 850 PLN

Kontrola jakości, produkcja ( montaż ).
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Legnica (dolnośląskie)

ANALITYK BIZNESOWY DS. IT - od 13 000 PLN

odpowiedzialność za znalizę systemów biznesowych w związku z programem modenizacji bankowości komercyjnej, ścisła współpraca z interesariuszami znajdującymi się w różnych lokalizacjach na całym świecie, odpowiedzialność za zbieranie, zrozumienie, dokumentowanie wymagań biznesowych oraz tłumaczenie ich w funkcjonalne specyfikacje systemowe, stosowanie różnych technik analitycznych i metodologii w celu tworzenia odpowiedniej dokumentacji, praca jako integralna część globalnych zespołów projektowych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdańsk (pomorskie)

TŁUMACZ - od 15 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Wietnamu, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz, załadunek i rozładunek towarów na terenie Polski, Niemiec Holandii, Belgii, prawidłowe i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych, utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej pojazd użytkowany.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kożuchów (lubuskie)

STOLARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Monitorowanie i obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna, heblowanie, szlifowanie, frezowanie elementów stolarki drewnianej, sortowanie drewna pod wzgledem przydatności.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Zubrzyca Górna (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Żywiec (śląskie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 950 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji skrzynek plastikowej dbanie o jakość wytworzonego wyrobu
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Dąbrówka Stara (mazowieckie)

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Kraków (małopolskie)

PAKOWACZKA - od 11 PLN

pakowanie produktów branża cukiernicza
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Tarnowskie Góry (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

prowadzenie spraw związanych z obsługą biura, poszukiwanie nowych kontrahentów, sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

skanowanie kodów kreskowych towarów, kontrola poprawności skompletowanych zamówień wychodzących z magazynu, rozmieszczanie towaru na magazynie, inwentaryzacja towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Leszno (wielkopolskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 9 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za:-prowadzenie tworzenia oraz wdrożenia modeli biznesowych, usług biznesowych oraz aplikacji usług przy wykorzystaniu odpowiedniej infrastruktury informatycznej;-ustalanie wymagań dla danej usługi, identyfikowanie najbardziej adekwatnej technologii oraz stworzenie i implementacja schematu oprogramowania;-analiza modelu biznesowego, zbieranie informacji potrzebnych dla realizacji tworzonego oprogramowania; -przeprowadzanie dokumentacji tworzonego oprogramowania;
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI - od 2 000 PLN

prace proste związane ze zbijaniem szkieletów tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wieruszów (łódzkie)