Praca KIEROWCA AUTOBUSU Umienino-Łubki PEKLIMAR SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
09-412 Umienino-Łubki 5, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
prowadzenie autokaru; dbanie o sprzęt zarówno pod względem estetycznym jak i mechanicznym;prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Umienino-Łubki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bielsk

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KURS NA PRZEWÓZ OSÓB

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 1 rok, dyspozycyjność, sumienność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Nazwa pracodawcy: PEKLIMAR SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płocki

Gmina pracodawcy: Bielsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Umienino-Łubki

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu