Praca KIEROWCA AUTOBUSU Grodzisk Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Komunikacja miejska i podmiejska, przewóz pasażerów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Niecała 2, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: bezpośrednio do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: włodawski

Gmina pracodawcy: Włodawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włodawa

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu