Praca KELNER Studzieniec Firma "Andrzej"Grażyna Kompińska Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe ,Firma "Skansen"

Miejsce pracy:
09-200 Studzieniec 37, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy 10.00-18.00 oraz 12.00-20.00,wynagrodzenie 12 zł brutto za godzinę miejsce wykonywania pracy:09-200 Soerpc, Studzieniec 37, kontakt z pracodawcą tel. 24 264 77 66 w.15 lub e-mail: rekrutacja (at) kompinscy.com.pl

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 12,00 za godzinę

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Studzieniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sierpecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sierpc

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy:
Firma "Andrzej"Grażyna Kompińska Blacharstwo-Lakiernictwo Samochodowe ,Firma "Skansen"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV -e-mail: rekrutacja (at) kompinscy.com.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sierpecki

Gmina pracodawcy: Sierpc

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierpc

Ulica pracodawcy: Witosa

Numer budynku pracodawcy: 2

Nazwisko osoby zgłaszającej: Grażyna Kompińska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*