Praca KELNER Brody kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brody, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brody

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płoński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płoński

Gmina pracodawcy: Płońsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płońsk

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPEDYTOR/LOGISTYK - od 2 200 PLN

osoba zarejestrowana w PUPponiżej 30 r.ż., II profilplanowanie transportu krajowego o międzynarodowego na podstawie otrzymanych zleceń. Obsługa klienta, ustalanie warunków transportu.Może być odsoba do przyuczenia
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

przygotowanie pojazdu do prac blacharskich itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Świętochłowice (śląskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa, higieny, opieki i innyc potrzeb mieszkańców domu pomocy przy wykonywaniu czynności dnia codziennego. Mobilizowanie podopiecznych do aktywnego spędzania czasu wolnego
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Rożdżały (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 3 400 PLN

prowadzenie terminarza, organizowanie, uzgadnianie czasu pracy dyrektora, organizowanie podróży służbowych dyrektora, organizowanie i obsługa spotkań, konferencji, obsługa nowych klientów m. in. z terenów Azji: Pakistanu i Indii
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW (WIDŁOWYCH), MAGAZYNIER - od 2 550 PLN

prace magazynowe, obsługa wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Łozienica (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

kompleksowa obsługa klientów krajowych, z UE oraz spoza UE, przygotowywanie ofert handlowych, utrzymywanie kontaktów handlowych i prowadzenie negocjacji z kontrahentami z krajów UE oraz spoza UE, w szczególności posługującymi się jęz. arabskim, wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Rzgów (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe w CKB oraz skansenie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac malarskich, budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gorzyczki (śląskie)

INFORMATYK / PROGRAMISTA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Radomin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

Prace porządkowe, odśnieżanie dróg gminnych i chodników, zamiatanie ulic, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2015-09-01 - Górzno (mazowieckie)

MURARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Sejny (podlaskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zaczernie (podkarpackie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY (UZUP. 18/RPO WSL/2015) -SPECJALISTA DS. MARKETINGU - do 2 000 PLN

rozmowy z kontrahentami, prowadzenie statystyk, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Chorzów (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac fizycznych, porządkowych, dokonywanie drobnych naprawOsoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty (ul. Wyszogrodzka 100A, 09-100 Płońsk) lub telefoniczny 505 140 225 w godz. 09.00-15.00.
Centrum Budowlane "BUD-ROL" sp.j. Krystyna Dobkowska - 2016-09-14 - Płońsk (mazowieckie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

przygotowanie podłoża,określenie jego struktury w celu odpowiedniego w doborze materiałów do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zambrów (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Łobez (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 2 500 PLN

Realizacja polityki sprzedażowej firmy. Składanie zamówień w systemie. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie placówki.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Paczków (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami, usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci, okresowe mycie okien, dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie, zamykanie wszystkich pomieszczeń na terenie biura, zdanie kluczy pracownikom. Praca dwuzmianowa: 06:00-14:00, 14:00-22:00. Wynagrodzenie 2 000 zł brutto/miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Andrychów (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem;
Restauracja SZAFRAN Andrzej Adamkiewicz - 2016-10-12 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO - 997,4 PLN

pracownik zabezpieczenia technicznego
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Leżajsk (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Głogówek (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru, kontrola terminu ważności art. spożywczych, obsługa wagi medesa, obsługa krajalnicy i kasy fiskalnej, obsługa klienta, utrzymywanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW EUROPY WSCHODNIEJ I UE - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie średnie; umiejętności: dyspozycyjność, komunikatywność, punktualność, obsługa komputera; uprawnienia - prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe wymagane minimum 2 lata na w/w stanowisku; znajomość języków obcych: j. angielski w, j. białoruski, j. czeski, j. ukraiński w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: aktywna sprzedaż usług firmy, poszukiwanie nowych klientów do firmy z rynku Europy Wschodniej i UE, prowadzenie rozmów handlowych, realizowanie zadań zgodnie z polityką firmy, monitorowanie rynku. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Europa Wschodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, układanie glazury i terakoty, tapetowanie, prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Strzępiń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Ruda Śląska (śląskie)