Praca KELNER Białebłoto-Stara Wieś USŁUGI KELNERSKIE I BARMAŃSKIE Michał Ponichtera

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, dbanie o estetykę i wygląd sali, przygotowywanie deserów. Praca w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6.

Data publikacji: 2016-10-05

Lokalizacja: Białebłoto-Stara Wieś (mazowieckie)

Pracodawca: USŁUGI KELNERSKIE I BARMAŃSKIE Michał Ponichtera

07-210 Białebłoto-Stara Wieś 55, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, dbanie o estetykę i wygląd sali, przygotowywanie deserów. Praca w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białebłoto-Stara Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wyszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brańszczyk

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
USŁUGI KELNERSKIE I BARMAŃSKIE Michał Ponichtera

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
świadectwa pracy, świadectwo szkolne,dokumenty potwierdzające przebyte szkolenia i kursy zawodowe

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wyszkowski

Gmina pracodawcy: Brańszczyk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białebłoto-Stara Wieś

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*