Praca KELNER Bolesław Elektro-Dor Turystyka Sp.z o.o. Sp.K.

Wyzwolenia 2 d, 32-329 Bolesław, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa konsumentów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bolesław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bolesław

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie średnie, mile widziane osoby z doświadczeniem na ww. stanowisku

Nazwa pracodawcy: Elektro-Dor Turystyka Sp.z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Bolesław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolesław

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 2 d

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*