Praca KELNER/BARISTA Piaseczno FRYDERYK SPÓŁKA CYWILNA

Piłsudskiego 9, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
RefDo30obsługa klienta, przygotowanie napoi ciepłych oraz zimnych, przygotowywanie deserów z półproduktów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/BARISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Barista

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Kelner*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: kurs barman - kelner

Nazwa pracodawcy: FRYDERYK SPÓŁKA CYWILNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie od doradcy klienta urzędu pracy wydane osobie bezrobotnej do 30 roku życia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Piaseczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: barista