Praca DORADCA KLIENTA Toruń Czyżewska Joanna HOME EXPERT

Miejsce pracy:
87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
bieżąca obsługa klientów firmy, przygotowywanie ofert do sprzedaży (branża nieruchomości), prezentowanie ofert klientowi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera MS OFFICE

Nazwa pracodawcy: Czyżewska Joanna HOME EXPERT

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv należy wysłać na email: praca (at) homeexpert.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Adres strony pracodawcy: www.homeexpert.com.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 3 500 - 7 000 PLN

Realizacja planów sprzedażowych , obsługa klienta zgodnie ze standartami AXA, utrzymywanie długofalowych relacji z klientem, budowanie portfela klientów. Praca na terenie Świdwinia i Koszalina
AXA Polska SA - 2016-09-14 - Świdwin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

sprzedaż kredytów
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 3 200 PLN

w zakresie stanowiska
Fundcaja Alpha Institute - 2016-12-01 - Człuchów (pomorskie)

INTENDENTKA - od 2 000 PLN

-nadzór nad sporządzaniem posiłków- zamawianie żywności-sporządzanie jadłospisów-prowadzenie gospodarki pienięznej-przyjmowanie opłat-obsluga kancelaryjo-biurowa
Przedszkole Miejskie Nr 1 - 2017-04-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie manicure i pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na twarz
GABINET KOSMETYCZNY BEATA KORPAL-BREITENBACH - 2016-04-18 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Bezpośrednie kontakty handlowe z klientami w zakresie usług dostępu do internetu i telewizji kablowej, prezentacja oferty oraz aktywna sprzedaż, realizacja postawionych celów, aktywne poszukiwanie nowych klientów, inicjowanie i organizowanie działań promocyjnych u klientów
ITTMEDIA telecom Marcin Lubelski - 2016-06-13 - Siedlce (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa klienta, realizowanie planów sprzedaży, fachowe doradztwo w doborze sprzętu, pomoc w załądunku
"TERG" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-21 - Puławy (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Analizowanie potrzeb klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Staszów (świętokrzyskie)

BETONIARZ - 10 - 13,5 PLN

prace betoniarskie
COMFORT S.A. - 2016-06-09 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

regeneracja i napraw form, obsługa maszyn, prace ślusarskie
NOMET SP. Z O O - 2017-03-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zwoleń (mazowieckie)

DRUKARZ X1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Kompleksowa obsługa klientów w oddziale, monitoring spłacalności kredytów, wpłaty i wypłaty gotówki klientom, sprzedaż usług i produktów finansowych oferowanych przez firmę.
CAPITAL SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-02-17 - Legionowo (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 300 PLN

bieżąca obsługa Klientów, budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami, pozyskiwanie klientów, realizacja wyznaczonych celi
Adamczuk - Serwis Finansowy - 2016-05-13 - Biała Podlaska (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - do 13 PLN

obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,towarowanie sklepuwynagrodzenie: 13 zł/godz.
TESCO POLSKA Sp. z o.o. - 2017-03-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ X1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klienta, pozyskiwanie klientów
MFINANSE S.A. - 2017-02-14 - Przemyśl (podkarpackie)

MŁODSZY HANDLOWIEC (REF. WYNAGR. DLA OS. DO 30 R.Ż.) - 1 850 - 2 000 PLN

(dla osób do 30rż) przygotowywanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów na działania zarządcze oraz szkolenie, prezentacje multimedialne z ofertą firmy i materiałami potrzebnymi na szkolenia, w przyszłości wdrożenie do koordynacji projektów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

praca w warsztacie ślusarskim (elementy okć budowlanych)
P.H. Magna Tomasz Stępień - 2016-08-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Łobez (zachodniopomorskie)

POWER FLORYSTA - 997,4 PLN

(staż dla osób do 30r. życia)-nauka obsługi klienta, przygotowanie materiału roślinnego do sprzedaży-nauka układania kwiatów w wiązankach, bukietów, bukietów ślubnych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klienta, aktywna sprzedaż produktów bankowych, mile widziane doświadczenie zawodowe
FINANCE HOUSE DOROTA GOŚLIŃSKA - 2016-04-14 - Wolsztyn (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 282 PLN

wykładanie towaru, oznaczanie cenami, obsługa kasy fiskalnej, odszukiwanie braków towarowych
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2015-11-27 - Swarzędz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
Tesco -Polska Sp. z o.o. - 2016-06-07 - Przemyśl (podkarpackie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

kładzenie glazury, czynności dekarskie, prace naprawcze i wykończeniowe
Kopernik Nieruchomości - 2017-04-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 200 - 1 500 PLN

udzielanie pożyczek w domu klienta + odbieranie rat, raportowanie realizacji zadań
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS PROMOCJI (REF. WYNAGRODZENIA DLA OS. DO 30 R.Ż. - od 2 233,68 PLN

prace administracyjne i promocyjne przy projektach reklamowych, czynny udział w charakterze wsparcia w organizowanych przez agencję eventach
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)