Praca KASJERKA Gostynin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej i programu kasowego, przyjmowanie i rozliczanie wpłat klientów, wystawianei faktur i paragonow

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostynin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyniński

Zawód: kasjer w zakładzie pracy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: gostyniński

Gmina pracodawcy: Gostynin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostynin

Ulica pracodawcy: Płocka

Numer budynku pracodawcy: 66/68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer w zakładzie pracy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy