Praca KASJER - SPRZEDAWCA Pszczyna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, komputera, wycena i wystawianie towarów na regałach, spisywanie braków artykułów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pszczyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pszczyński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: pszczyński

Gmina pracodawcy: Pszczyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszczyna

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*