Praca KASJER-SPRZEDAWCA Skierniewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+SKIEROWANIE PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy:
SPRZEDAŻ DETALICZNA ART. SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Samodzielna naprawa pojazdów samochodowych - osobowych i dostawczych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Zamość (lubelskie)

TECHNIK FARMACJI - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze pacjenta i realizacji recept; przyjmowanie i metkowanie towaru; kontrola obecności i poprawności kodów na receptach; pomoc w wykonywaniu leków recepturowych na podstawie recepty lekarskiej; obsługa urządzeń biurowych; procedura mycia szkła i utensyliów aptecznych; utrzymanie czystości w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

zamiatanie i mzywanie podłogi, opróżnianie koszta na śmieci, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przygotowanie dokumentów związanych z transportem towaru/WZ, CMR/, przyjmowanie towarów, materiałów na magazyn, rozładunki i załadunki samochodów, przechowywanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kutno (łódzkie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Warszawa (mazowieckie)

DRWAL - od 1 850 PLN

wykonywanie prac z zakresu ścinki drzew.okrzesywanie i przerzynanie obalonych drzew; przygotowanie pilarki do pracy i utrzymanie właściwego stanu technicznego; ścinanie, obalanie i okrzesywanie drzew; porządkowanie powierzchni zrębowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH ST(POWER) - 997,4 PLN

sprawdzanie spraw rem.-bud.- prowadzenie spraw BHPprowadzenie spraw ppożdbanie o prawidłowy obieg dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - STAŻ FP (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

przygotowywanie wyrobów mącznych - gotowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Żagań (lubuskie)

ŚLUSARZ - do 900 PLN

Praca na hali przy produkcji mebli do magazynów. Wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym, w tym m. in.: cięcie gięcie, łączenie profili i blach, skręcanie elementów za pomocą nitów i śrub.Praca 60 godz./mc.Umowa zlecenie - brak możliwości określenia długotrwałej współpracy z kontrahentem - pracodawca oferuje różne godziny pracy, w zależności od natężenia obowiązków służbowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

Prace budowlane: murarskie, tynkarskie. Zabudowy płytami kartonowo - gipsowymi, prace malarskie, wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Oferta stażu.Przygotowanie soli konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej.Przygotowywanie prostych posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wyrzysk (wielkopolskie)

KONSULTANT - SPRZEDAWCA W SALONIE T-MOBILE (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gliwice (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

zamawianie towarów od producentów, poszukiwanie towarów wśród ukraińskich firm, prowadzenie sprzedaży hurtowej firmom prowadzonym przez osoby z Chin na terenie Polski i Europu
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KONSULTANT- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów drogeryjnych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w drogerii
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Żory (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Przygotowanie lokalu do remontu, prace remontowe i wykończeniowe, mierzenie i rysowanie sufitów napinanych w programie komputerowym, montaż sufitów i robienie dokumentacji podwykonawczej i fotograficznej.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa i naprawa maszyn drzewnych, ładowarek.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Górzyca (lubuskie)

1450U MENADŻER USŁUG GASTRONIMICZNYCH - od 1 850 PLN

do uzgodnenia
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU - od 1 850 PLN

sprzedawca na targowisku, obsługa klienta, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Koziegłowy (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zawiercie (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH ( PO WER II ) - 997,4 PLN

staż - zaznajomienie z narzędziami oraz technikami pracy na stanowisku montera/ konserwatora instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zaznajomienie z elementami instalacji, obsługa elektronarzędzi, nauka czytania schematów i rysunków technicznych, przygotowanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacjiklimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wykonywanie montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kontrolowanie, obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, planowanie i wykonanie napraw lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii, Praca na wysokości powyżej 3 m,Dźwiganie do 20kg
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

naprawa komputerów, modernizacja komputerów, konfiguracja sieci teleinforatycznych, obsługa serwisowa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

ROZBIERACZ - od 1 750 PLN

obsługa wagi i noża
kontakt przez PUP - 2015-10-28 - Bratoszewice (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

przygotowywanie ofert zamówień w formie elektronicznej, przygotowanie faktur proforma, raportowanie, wysyłanie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW Z MAGAZYNU
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Dębica (podkarpackie)