Praca KASJER-SPRZEDAWCA Płock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na stanowisku mięsno-wędliniarskim.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Adres pracodawcy:
3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI/MAGAZYNIER - od 12 PLN

Skanowanie, kompletacja zamówień, przygotowanie produktów do wysyłki, drobne prace magazynowe, porządkowe, pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

ARBORYSTA (144OP) - od 2 000 PLN

Wykonywanie pielęgnacji drzew metodą alpinistyczną.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Otwock (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich,nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontahentami m.in. z Chin,współpraca z chińskim kierownictwem sklepu, import towarów m.in z Chin
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 680 PLN

PP Fp art 49
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie ciężarówki
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 750 PLN

PRACE ZWIĄZANE Z TRYBOWANIEM, OBROBKĄ PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH, ELEMENTÓW WIEPRZOWYCH, KRĘCENIE KIEŁBASWYMAGANIA: MILE WIDZIANE ZAWODOWE, MIEJĘTNOŚCI ZWIĄZANE Z OBSŁUGĄ URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA, 6 MIESIĘCY PRACY W BRANŻY, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Sominy (pomorskie)

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO/ KONSERWATOR (Z) - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urzadzeń, dozowanie środków chemicznych do uzdatniania wody
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CUKIERNICZYCH - od 1 850 PLN

obsługa i nadzór nad pracą maszyny- wytłaczarki mas tłustych
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Trzebież (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 2 100 PLN

Prace spawalnicze, spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu, obsługa imprez organizowanych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Warta (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, obróbka warzyw, smażenie potraw i gotowaniegodz. 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Stare Boryszewo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Kompletowanie towarów według zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Sieradz (łódzkie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 000 PLN

Montaż instalacji elektrycznych, montaż automatyki kontroli pomiarowej, montaż konstrukcji kablowych i nośnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane na prowadzonych budowach wg.zleceń
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Lipnica Wielka (małopolskie)

KONSERWATOR/PORTIER - 997,4 PLN

Wydawanie i przyjmowanie kluczy od mieszkańców bursy, porządkowanie placu wokół budynku, drobne remonty - naprawa i konserwacja sprzętu i wyposażenia znajdującego sie w pomieszczeniach.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Zamość (lubelskie)

Sprzedaż art. papierniczych i zabawek.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Zamość (lubelskie)

KUCHARZ-MAŁEJ GASTRONOMI - 997,4 PLN

Kucharz-małej gastronomi
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Brzeg (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zamiatanie, mycie korytarza, mycie drzwi przeszklonych i zwykłych, sprzątanie toalet(dezynfekcja i mycie armatury sanitarnej i glazury), zamiatanie parkingu oraz grabienie liści i trawy. Opróżnianie koszy na śmieci. Obsługa maszyny czyszczącej
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Pościsze (lubelskie)

386S - KOORDYNATOR OBIEKTU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Radom (mazowieckie)

TYNKARZ - 1 850 - 2 000 PLN

wykonywanie termoizolacji budynków
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Płóczki Górne (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Przygotowanie towarów do sprzedaży, uzupełnianie asortymentu sprzedawanych towarów, bezpośrednia obsługa nabywcy, obsługa kasy fiskalnej. (Sklep "Grosik", 97-330 Włodzimierzów, ul. Łęczyńska 4)
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Włodzimierzów (łódzkie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Stare Lubiejewo (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wystawianie dokumntów, sporzadzanie faktur sprzedaży, obsługa programu WF-MAG prestiż
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

SPECJALISTA DS RYZYKA RYNKOWEGO - od 6 500 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DZIENNYCH, TYGODNIOWYCH I MIESIĘCZNYCH RAPORTÓW PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ BANKU; BYCIE ODPOWIEDZIALNYM ZA ROZWÓJ I UTRZYMYWANIE DZIENNYCH KONTROLIRYZYKA; MONITOROWANIE ZMIAN W WYMAGANIACH REGULATORÓW FINANSOWYCH; PRZEGLĄDANIE TRANSAKCJI, ANALIZA EKSPOZYCJI NA RYZYKA W PORÓWNANIU DO OCZEKIWAŃ I LIMITÓW; CIĄGŁE DOKSZTAŁCANIE Z ZAKRESU KONTROLI RYZYKA I RYZYKA SKARBOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Zabierzów (małopolskie)