Praca KADROWA Marki MTL PERFECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Piłsudskiego 55 A, 05-270 Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa programów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KADROWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Marki

Zawód: pozostali pracownicy działów kadr

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy:
MTL PERFECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Marki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Marki

Ulica pracodawcy: Aleja Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 55 A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy działów kadr

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 950 PLN

obsługa i pozyskiwanie kontrahentów z Rosji oraz Ukrainy, rozwój kontaktów biznesowych na rynkach wschodnich.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ząbki (mazowieckie)

MURARZ - 3 000 - 5 000 PLN

murowanie budynków z cegły i betonu komórkowego
USŁUGI TRANSPORTOWE Robert Banaś Tomasz Banaś Konrad Banaś S.J. - 2017-01-24 - Wołomin (mazowieckie)

DOSTAWCA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-14 - Zielonka (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY "C" - do 2 000 PLN

Prace porządkowe, rozładowywanie, pakowanie towaru
TERESA MAZUR - T&T MAZUR S.C. - 2017-03-29 - Ząbki (mazowieckie)

ASYSTENT KUCHARZA - do 1 200 PLN

Przygotowywanie, podawanie potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni tureckiej. Wykształcenie średnie ogólne. Doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowisku kucharza kuchni tureckiej. Doskonała znajomość kuchni tureckiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zielonka (mazowieckie)

POMOC BIUROWA DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zielonka (mazowieckie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 350 PLN

sporządzanie dokumentacji, obsługa komputera, rozliczanie kasjera, zamawianie towaru, znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej, aktualna książeczka Sanepid-u
"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców - 2016-01-04 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISU - do 1 850 PLN

Dbanie o właściwe zaopatrzenie stanowiska. Zapewnienie produktu przy zachowaniu standardów.
AmRest Sp. z o.o. - 2016-08-30 - Ząbki (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - od 1 750 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towaru, obsługa klienta. Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie pracy w handlu.
MALJO Sklep Spożywczo-Przemysłowy - 2015-11-18 - Wołomin (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

bieżąca pomoc przy produkcji ciasta
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Karpin (mazowieckie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 925 PLN

Montaż płyt kartonowo - gipsowych
JAN MRUGACZ Remonty i Wykończenia. Profesjonalnie - 2016-10-04 - Kobyłka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wołomin (mazowieckie)

DORAŹNE PRACE POMOCNICZE PRZY WYPIEKU WYROBÓW CUKIERNICZYCH ORAZ PORZĄDKOWYCH - do 1 850 PLN

prace przy produkcji wyrobów cukierniczych, prace porządkowe,
Cukiernia MTGmurczyk Teresa Gmurczyk - 2016-01-18 - Nowe Załubice (mazowieckie)

BRYGADZISTA-MAJSTER/ MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 60 - 65 PLN

Kierowanie ludźmi, praca przy konstrukcji stalowej pow. 3m. Praca za granicą (Niemcy)
MAR-MONT Usługi Montażowo-Spawalnicze Marcin Głowacki - 2016-11-29 - Opole (mazowieckie)

STOLARZ (N) - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Wołomin (mazowieckie)

POMOCNIK MONTERA HYDROIZOLACJI - od 1 850 PLN

Prace związane z montażem hydroizolacji.
Werseling Karolina Piotrowska - 2016-09-02 - Radzymin (mazowieckie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - do 2 450 PLN

Poszukiwanie i dobór dostawców w szczególności z Indii, zarządzanie, budowanie bazy kontrahentów, analiza i planowanie zapotrzebowania na produkty, prowadzenie rozmów handlowych oraz wykonywanie innych powierzonych zadań przez pracodwcę. Praca będzie wykonywana w środowisku wielokulturowym i językowym z przewagą współpracowników mówiących w języku angielskim.
SAKUN SERVICES Tanka Katuwal - 2017-01-10 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

- odpowiednie składowanie i przechowywanie towarówprzenoszenie towarów magazynowych
STB KONCEPT SP. Z O.O. - 2016-01-28 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (N) - do 2 000 PLN

sprzedaż na terenie sklepu w Wołominie
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER. - od 2 300 PLN

Obsługa kasy fiskalnej. Układanie towaru na sklepie.
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Wołomin (mazowieckie)

ELEKTRYK - do 2 700 PLN

Instalacja i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, konserwacja i naprawa układów automatyki
TERMISIL Huta Szkła Wołomin S.A. w restrukturyzacji - 2017-02-24 - Wołomin (mazowieckie)

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI - od 2 688 PLN

Wsparcie pracowników produkcji w wykonywaniu codziennych prac
Naderman Manufacturing poland Sp. z o.o. - 2016-04-04 - Marki (mazowieckie)

STRAŻNIK PRZEJŚCIA ULICZNEGO - od 840 PLN

Przeprowadzanie dzieci idącycg do i ze szkoły przez ulicę. Mile widziane doświadczenie zawodowe, szkolenie Woj. Osrodka Ruchu Drogowego.
Szkoła Podstawowa Nr 7 - 2016-04-18 - Wołomin (mazowieckie)

MURARZ - do 2 500 PLN

Murowanie budynków mieszkalnych i nie mieszkalnych
MAR - BUD Mariusz Kowalczyk - 2017-02-15 - Ząbki (mazowieckie)

GLAZURNIK - do 899,68 PLN

Wykonywanie prac glazurniczych. Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe 3 lata.
JEŻ-BUD Dariusz Jeżewski - 2016-05-02 - Marki (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ (N) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wołomin (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wołomin (mazowieckie)

Wybierz miejscowość