Praca INŻYNIER SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH - DO 30-GO RKU ŻYCIA, ART. 150F Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 250 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do 30-go rku życia, art. 150f

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH - DO 30-GO RKU ŻYCIA, ART. 150F

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: inżynier systemów i sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 250 PLN

Data zakończenia pracy: 14.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oczekiwania: znajomość baz danych -głównie MS SQL, tworzenie zapytań MS SQL -raportowanie danych z bazy danych, aktualizacja danych, proste zarządzanie bazami danychtworzenie i modyfikacja instalatorów - przy pomocy skryptów NSIS, tworzenie prostych skryptów wiersza poleceń (command line), bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows, Office oraz popularnych programówużytkowych, dobra znajomość urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki, itp.), zdolność do analizy problemów programowo-sprzętowych, nastawienie na rozwiązanie problemów, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań, umiejętności pracy w zespole, dobra organizacja pracy,umiejętności pracy pod presją czasu, umiejętności prowadzenia rozmów z klientem, prawo jazdy kat.B, znajomość jęz. ang na poziomie dobrym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zakres obowiązków: administracja serwerów: Windows 2003-2008-2012), rozwiązywanie problemów drukowania od strony serwera, konfiguracja urządzeń wielofunkcyjnych u klienta, wsparcie techniczne specjalistów ds. sprzedaży, inżynierów serwisu, i użytkowników systemów informatycznych, zgłaszanie i wdrażanie usprawnień w działaniu systemów informatycznych, usuwanie problemów i usterek w działaniu oprogramowania oraz sprzętu, instalacja i konfigurowanie oprogramowania i urządzeń, czuwanie nad prawidławym działaniem systemu,współudział w realizacji projektów informatycznych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: do, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier systemów i sieci komputerowych