Praca INŻYNIER PRODUKCJI Zagórz ATW S.A.

Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Analiza wydajności pracowników, analiza wydajności działów produkcyjnych, proponowanie i wdrożenie usprawnień w zakresie wyposażenia stanowisk, proponowanie zmian w ustawieniu linii produkcyjnych. Oferujemy: pracę w środowisku międzynarodowym, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zagórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zagórz

Zawód: pozostali inżynierowie mechanicy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość AUTOCADA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Czytanie rysunku technicznego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Arkusz kalkulacyjny Excel

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: włoski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ATW S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane prosimy o pisemne składanie ofert (CV, list motywacyjny, kserokopie dyplomów, zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach) na adres Spółki lub w siedzibie firmy w Dziale Kadr. DO DNIA 29.02.2016R.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Zagórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zagórz

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
ATW S.A. jest przedsiębiorstwem zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie mechanicy