Praca INŻYNIER BUDOWY DRÓG Łuków Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o. o.

Kleeberga 63, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Pomoc w prowadzeniu budów i robót drogowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY DRÓG

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: inżynier budowy dróg

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe budowlane, prawo jazdy kat B, staż pracy min 1 miesiące

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Kleeberga

Numer budynku pracodawcy: 63

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budowy dróg

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.09.2016

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łuków (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP, ppoż, ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii, zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu, zapoznanie z przepisami związanymi z ubezpieczeniami, ustalanie kontaktów z klientami , umawianie ich na spotkania, analizowanie potrzeb oczekiwań klienta w zaktesie ubezpieczeń na życie, majątkowych itp, przygotowywanie dostepnych alternatyw dla klienta, przygotowywanie oferty ubezpieczenia dla klienta, prezentowanie przygotowywanej oferty ubezpieczenia , udzielanie dodatkowych informacji, prowadzenie dokumentacji firmowej (aktualizacja bazy klientów, wprowadzanie danych nowych klientów, utrzymywanie korespondencji z klientami, prowadzenie rejestru wniosków, umów)
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

rozliczanie kierowców, wystawianie faktur
Zakład Usług Transportowych Trzebieszów III p. K. Wilczyńsk - 2016-04-12 - Trzebieszów (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Aktywna sprzedaż oraz efektywne pozyskiwanie klientów,profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów bankowych, realizacja planu sprzedażowego, uczestnictwo w akcjach prmocyjnych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Ławki (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO- MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym (wschód, zachód) załadunek i rozładunek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Germanicha (lubelskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

przygotowywanie maszyn do transportu, wykonywanie zadań z zakresu mechaniki maszyn produkcyjnych (demontaż, mycie), prowadzenie dokumentacji
Centrum Komputerowe "PROMAX" Agnieszka Kowalczyk - 2016-05-20 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 500 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu oraz dostarczanie materiału na obszar produkcji, przygotowywanie materiału do wysyłki
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "K.W.S. ŻABCZYŃSCY" SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-04 - Łuków (lubelskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Łuków (lubelskie)

FAKTURZYSTKA - do 1 850 PLN

wystawianie faktur sprzedaży, weryfikowanie i akceptowanie not korygujących, a także sprawdzanie poprawności faktur i korygowanie ich.
GULIK Spółka z o. o. - 2016-01-05 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 850 PLN

praca w firmie transportowo spedycyjnej, sprawdzanie prawidłowości faktur oraz regulacji należności przez kontrahentów
PKG CARGO PIENIAK SP. JAWNA - 2016-08-05 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 050 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym,załadunek i rozładunek towarów, sprawdzanie stanu technicznego pojazdów, drobne naprawy w trasie
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Szaniawy-Matysy (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 000 PLN

dowóz pieczywa i wyrobów cukierniczych do punktów sprzedaży
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-10-14 - Łuków (lubelskie)

INŻYNIER BUDOWY DRÓG - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Ostrołęka (mazowieckie)

FREZER - do 2 750 PLN

posługiwanie się urzadzeniami i maszynami frezarskimi, prace frezarski zgodne z dokumentacją techniczną, frezowanie płaszczyzn,rowków itp.
PROTECHNIKA G.Kowalczyk - 2015-10-27 - Łuków (lubelskie)

KIEROWNIK LAKIERNI - 27 - 41 PLN

Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników w dziale lakierniczym-nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego (linia automatyczna, linia manualna)- Organizacja i optymalizacja procesów lakierniczych, - Kontrola terminowości, jakości i ilości wykonywanych produktów seryjnych- Współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, wyceny, konstrukcyjny, magazyn, zakupy)
Vivenge sp. z o.o. - 2016-01-20 - Gręzówka (lubelskie)

OPERATOR MASZYN PRZETWÓRSTWA GUMY I TWORZYW SZTUCZNYCH - 1 850 - 2 500 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji obuwia, PCV i gumy.Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.CV na e-mail: kadry (at) fagum-stomil.com.pl
FAGUM - STOMIL Sp. z o.o. - 2016-03-30 - Łuków (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

produkchjia wyrobów piekarniczych i cukierniczych
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-09-13 - Łuków (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

Realizacja spotkań handlowych umawianych przez dział Call Center
PROGRESS ACTIVE Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych , nadzór nad załadunkiem i poprawnym rozmieszczeniem załadunku,
F.T.H.U. DAKADO Daniel Krasuski - 2016-07-06 - Karwów (lubelskie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - do 4 000 PLN

rozliczanie, księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży, bilanse, deklaracje VAT, podatek CIT
NOWA PIEKARNIA Z ŁUKOWA - 2016-02-09 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż art. przemysłowych oraz kosmetyków, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż części do samochodów ciężarowych, obsługa programów serwisowych do wyszukiwania części, obsługa programu WF-MAG(wystawianie faktur sprzedażowych, przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów PZ, obsługa kasy fiskalnej i programów do zamawiania części, dbanie o porządek na magazynie, układanie towaru na półkach, prowadzenie sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Józefów (lubelskie)

przygotowywanie dokumentów kadrowych podstawowych, odbieranie i wysyłanie korespondencji firmowej, zapoznanie sie z przepisami i regulaminem,organizacja dnia pracy przełożonego,obsługa urządzeń biurowych,obsługa giełdy transportowej, programów zwiazanych z prowadzeniem firmy transportowej, sporzadzanie dokumentacji związanej z transportem towarów.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Józefów (lubelskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych: drażetek oraz chrupek
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łuków (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

szkolenie z zakresu BHP i PPOŻ, zapoznanie ze struktura organizacyjną zakładu, prowadzenie prac związanych ze sprzedażą wytrworzonych produktów i usług zgodnie z wytycznymi dyrekcji, oferowanie produktów frmy, doradztwo klientom, kontakty z potencjalnymi klientami, przygotowywanie ofert, , planowanie i przeprowadzanie działań marketingowych, planowanie ilościowo-wartościowe sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Łuków (lubelskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 750 PLN

naprawa maszyn do produkcji obuwia
Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ŁUKPOL Sp. z o.o. - 2015-11-17 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 1 850 - 1 950 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek towarów, sprawdzanie stanu technicznego, drobne naprawy w trasie
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łuków (lubelskie)

Doradca Klienta - -

NAUCZYCIEL TECHNIKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - 252 - 345 PLN

Nauczyciel techniki w szkole podstawowej
Szkoła Podstawowa w Celinach - 2016-08-03 - Celiny (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed