Praca INŻYNIER BUDOWY DRÓG I TECHNIK BUDOWNICTWA (ASYSTENT PROJEKTANTA) Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY DRÓG I TECHNIK BUDOWNICTWA (ASYSTENT PROJEKTANTA)

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER BUDOWY DRÓG I TECHNIK BUDOWNICTWA (ASYSTENT PROJEKTANTA)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

MAGAZYNIER/KA ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 2 300 PLN

Utrzymanie porządku na magazynie, przyjmowanie towaru, pakowanie i ekspedycja paczek
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Koszalin (zachodniopomorskie)

INŻYNIER DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW - od 9 000 PLN

Tworzenie oraz rozwijanie zautomatyzowanych skryptów testowych we współpracy z użytkownikami, tworzenie środowiska dla narzędzi automatycznych, weryfikowanie zautomatyzowanych skryptów testowych, uczestnictwo w testach wysokiego ryzyka, definiowanie oraz koordynowanie projektowania narzędzi testowych, wdrażanie systemów testowych do już aktywnych platform
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace rozbiórkowe, wymiana pokrycia dachowego, obróbki stolarskie, murowanie
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Krosnowice (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ, UE - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: poziom wykształcenia - wyższe pracownicze, znajomość prawa pod kątem realizacji umów z kontrahentami w zakresie realizacji działalności transportowej; uprawnienia prawo jazdy kat. B, obsługa komputera; doświadczenie zawodowe: 7 lat na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: ukraiński, rosyjski w stopniu bardzo dobrym, j. angielski w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: nawiązywanie kontaktów z kontrahentami z Rynku Europy Wschodniej, UE; sprawowanie nadzoru nad procesem realizacji zawartych umów z kontrahentami ze szczególnym uwzględnieniem ukraińskiego, rosyjskiego, polskiego rynku transportowego; nadzór nad logistyką w zakresie pracy związaną z obsługą klientów ukraińskich, rosyjskich. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Polska, Europa Wschodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lublin (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

przyjmowanie wniosków telemarketingowych
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Ropczyce (podkarpackie)

STOLARZ MEBLOWY - od 930 PLN

Prace stolarskie, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

POMOC KUCHNI - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WINDY BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac budowlanych na terenie Mławy
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Mława (mazowieckie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI - od 1 850 PLN

Obsługa piły optymalizacyjnej. ustawianie oprogramowania. Praca będzie polegała na eleminacji wad drewna pod względnem przydatności do dalszej produkcji, precyzyjnego cięcia przygotowanego materiału bez wad.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Uściany Stare (warmińsko-mazurskie)

FREZER - do 13 PLN

Wykonywanie czynności frezarskich, czytanie rysunku technicznego, ustawianie maszyn i nadzorowanie ich pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Trzebnica (dolnośląskie)

PRACOWNI BIUROWY (148 Y) - od 1 850 PLN

Roboty publiczne: Obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie poczty, zagadnienia kancelaryjne.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Karczew (mazowieckie)

MANAGER RESTAURACJI - od 2 800 PLN

zarządzanie personelem, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsluga klientów, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POZOSTALI SPEDYTORZY I POKREWNI - od 1 850 PLN

Spedytor ze znajomością języka niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

budowanie wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie nowych klientów wietnamskich, chińskich, budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami wietnamskimi lub chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 9 PLN

Pakowanie akcesoriów rowerowych do kartonów.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nysa (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

TECHNIK PRAC BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS HANDLU - od 2 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji handlowej w dziale handlu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Wykonywanie ociepleń elewacji oraz wykończenia pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Zgoda (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR MAGAZYNU - od 13 PLN

Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów magazynowych Współpraca z kierownikiem magazynu Tworzenie dokumentów magazynowych Wprowadzanie dokumentów magazynowych do systemu Monitorowanie i kontrola stanów magazynowych Przestrzeganie zakładowej koncepcji HACCP oraz przepisowego obchodzenia się z artykułami spożywczymi i innymi produktami dystrybuowanymi przez firmę
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Stryków (łódzkie)

1621U PRACOWNIK MIESZALNI SUROWCÓW - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radom (mazowieckie)

TAPICER - od 2 000 PLN

Organizowanie robót tapicerskich, wykonywanie tapicerki meblowej, mocowanie zszywkami tkaniny na mebli
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Leszno (wielkopolskie)

STAŻ/FP/- PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

praca na produkcji, przygotowanie produktu do spakowania (oczyszczanie, odbiór wizualny produktu)
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Mielec (podkarpackie)