Praca INŻYNIER PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Automatyzacja istniejących i nowych procesów, doradztwo techniczne, badanie i rozwój (R&D), opracowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań technicznych w celu przyspieszenia procesów biznesowych, opracowanie, wdrożenie, testowanie i utrzymywanie nowych rozwiązań technicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca min. 50 godzin miesięcznie

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 29.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe preferowany kierunek specjalista ds. automatyki, doświadczenie zawodowe min. 5 lat na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w: Linux, Git, Bash, Docker, Salt-stack, Lxc, Jenkins Ci, Docker-tools, Consul, Python

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie