Praca INWENTARYZATOR Rumia kontakt przez OHP

Stanowisko: INWENTARYZATOR

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: przeliczenie towaru w sklepie

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Rumia (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rumia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby pełnoletnie posiadające status ucznia/studenta

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Św. Jacka 18, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: Św. Jacka

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Wejherowo

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY - od 11 PLN

ZABEZPIECZENIE MIENIA PRZED KRADZIEŻĄ, WŁAMANIEM, ZNISZCZENIEM NA TERENIE OBIEKTU CHRONIONEGO
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 2 000 PLN

OPIEKA NAD SENIORAMI W KRAJU I ZA GRANICĄ
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

- wykonywanie lekkich prac ręcznych polegających na składaniu wyrobów z kilku elementów oraz pakowanie detali
kontakt przez OHP - 2017-07-14 - Myślenice (małopolskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - od 15,6 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera.
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Augustów (podlaskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - do 2 500 PLN

Obsługa sekretariatu, obsługa komputera.
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Żory (śląskie)

SPRZĄTACZ/ SPRZĄTACZKA - 2 000 - 3 000 PLN

Sprzątanie budynków gospodarczych i mieszkalnych, terenów zieleni, parkingów, chodników itp. Wymagania: prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
DENDROM Sp. z o.o. - 2017-01-10 - Reda (pomorskie)

MERCHANDISER - od 450 PLN

-wykładanie towaru-dbanie o należytą ekspozycję towarów
kontakt przez OHP - 2017-01-30 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Produkcja i montaż bram, ogrodzeń i balustrad. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w zawodzie ślusarz-montażysta lub podobnym stanowisku, umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi wykorzystywanych do pracy na stanowisku ślusarza m.in.: spawarka, szlifierka, przecinarka, wkrętarka, wiertarka, dodatkowym atutem będzie znajomość branży budowlanej i prawo jazdy kat. B.
Usługi Ślusarskie Krystian Dampc - 2017-02-01 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - SKLEP ZOOLOGICZNY - do 10 PLN

obsługa klientaopieka nad zwierzętami
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Częstochowa (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-05-05 - Wejherowo (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Czynności związane ze zgłaszaniem, rejestrowanie pacjentów do lekarzy i gabinetów zabiegowych, obsługa programów rejestracyjnych i urządzeń biurowych w rejestracji. Wymagania: wykształcenie min. średnie - administracja medyczna, obsługa komputera, dobra komunikacja z pacjentami i personelem.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Gościcino (pomorskie)

MERCHANDISER - od 500 PLN

1.Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych.2.Dbanie o ustawienie produktów i estetykę ekspozycji.3.Wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Chorzów (śląskie)

KOLPORTAŻ ULOTEK SANDOMIERZ - 6 - 9 PLN

Kolportaż ulotek na terenie Sandomierza
kontakt przez OHP - 2016-01-27 - Sandomierz (świętokrzyskie)

KELNER/KELNERKA - od 1 PLN

obsługa sklepu
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Świercze (opolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym z naczepą, czynności za/wyładunkowe, zabezpieczanie towaru oraz nadzór nad powierzonym mieniem. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy 5 lat, znajomość j. rosyjskiego lub angielskiego, dobra znajomość przepisów o czasie pracy. Doi wynagrodzenia doliczane są diety.
PHU EMNAD Nadolscy Spółka Jawna - 2017-03-07 - Reda (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-06-20 - Rzeszów (podkarpackie)

LAKIERNIK - 2 500 - 3 500 PLN

Malowanie, lakierowanie drewnianych elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 3 lata, staranność, dokładność.
EURO-STANDARD Sp. z o.o. - 2017-04-28 - Reda (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - KAT. D - od 18 PLN

Kierowca- mechanik. Przewozy osób - turystyczne oraz szkolne w stopniu podstawowym. Praca na terenie całego Kraju. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe - mile widziane mechaniczne, umiejętność pracy z ludźmi, prawo jazdy kat. D, kwalifikacja na przewóz osób, znajomość budowy pojazdów.
GERT-TRANS Papke Krzysztof - 2015-11-26 - Kębłowo (pomorskie)

ARTYSTA KANAPKOWY - od 13 PLN

-obsługa klientów restauracji zgodnie z przyjętymi standardami-dbanie o czystość restauracji
kontakt przez OHP - 2017-03-09 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

pakowanie kartonów,pakowanie wyrobów cukierniczych,prace pomocnicze przy obsłudze urządzeń cukierniczych
kontakt przez OHP - 2017-07-03 - Racibórz (śląskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI. SZCZECIN - do 13 PLN

Skanowanie kodów kreskowych znajdujących się na półkach oraz ich zliczanie.Raportowanie do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 17 PLN

obsługa linii produkcyjnej, kontrola jakości wyrobów gotowych, obsługa wózka widłowego, nadzór nad procesem pakowania
kontakt przez OHP - 2017-06-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSTRUKTOR / MIELEC - 2 000 - 2 300 PLN

projektowanie całych zespołów i maszyn, terminowa realizacja projektów, monitorowanie postępu prac, bieżący kontakt z warsztatem i dostawcami;
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Mielec (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlame
kontakt przez OHP - 2016-03-24 - Brzeźnica (lubuskie)

OPIEKUN / KA OSOBY STARSZEJ - 4 000 - 8 000 PLN

ORGANIZACJA CZASU OSOBIE STARSZEJ, AKTYWIZACJA OSOBY STARSZEJ, POMOC W PROWADZENIU GOSPODARSTWA DOMOWEGO
kontakt przez OHP - 2017-06-01 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 050 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez OHP - 2017-05-16 - Częstochowa (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 7 PLN

kolporter ulotek
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

Sprzedaż pieczywa i ciastek. Wymagania: wykształcenie zawodowe. Miejsce pracy: Bojano.
Piekarnia - Cukiernia R. Nowicki Daniel - 2016-07-29 - Bojano (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

prace magazynowe, składowanie produktów,
kontakt przez OHP - 2016-09-05 - Namysłów (opolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - do 11 PLN

pakowanie, kompletacja towaru
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Sosnowiec (śląskie)

Wybierz miejscowość