Praca INWENTARYZATOR Bydgoszcz kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: liczenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa, delegacje

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania:
inwentaryzacja wykonywane sa w marketach na terenie Polski

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: polski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: analitycznego myślenia

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz

Glinki 140, 85-861 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Adres strony pracodawcy: www.rgis.com

Ulica pracodawcy: Glinki

Numer budynku pracodawcy: 140

Profil działalności pracodawcy: usługi inwentaryzacyjne

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Bydgoszcz

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator