Praca INTROLIGATOR RĘCZNY Gdańsk DRUK MARKUSZEWSCY SP Z. O.O.

Leszczyńskich 2, 80-464 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prace introligatorskie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Istnieje możliwośc pracy w godzinach nadliczbowych. Wynagrodzenie 12zł brutto/h.Praca od w godzinach 6:00- 14:00, 14:00-22:00, 22:00- 6:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR RĘCZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: introligator*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
chęć do pracy, zdolności manualne, możliwość przyuczenia. Miejsce pracy: Gdańsk ul. Leszczyńskich 2. Kontakt telefoniczny 608-406-856 lub osobisty.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: DRUK MARKUSZEWSCY SP Z. O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Telefon: 608-406-856

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Leszczyńskich

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: poligrafia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*