Praca INTROLIGATOR Kobierne kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kobierne, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prace ręczne, składanie i sklejanie opakowań i regałów z tektury.GIEŁDA 30.03.2016, G.10:00, PUP MIŃSK MAZ. sala 216.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobierne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Zawód: introligator*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: sprawność manualna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Sprawność manualna wymagana

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.03.2016

Podobne oferty pracy

PROKURENT - od 1 500 PLN

zastępowanie prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ZAMAWIANIE TOWARU, OBSŁUGA LOTTOMATUWYMAGANIAMILE WIDZINE WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ,
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń techniki biurowej, zakładanie akt i rejestrowanie wniosków/pozwów/sądowych w urządzeniach ewidencyjnych wydziału,prowadzenie dokumentacji prawnej
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

przygotowanie elementów do lakierowania, transport ich wewnątrz lakierni, nauka obsługi sprzętu do lakierowania (kabina, piec do wypalania), segregacja i układania polakierowanych elementów
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Częstochowa (śląskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Pielęgnacja terenów zielonych, koszenie trawników, pielęgnacja drzew, sprzątanie działek i pasa drogowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Sułów (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI ORINTALNEJ- KUCHNIA TURECKA - do 2 300 PLN

Przygotowywanie dań: Gyros, Falafel, Tortilla i inne dania orientalne. Miejsce pracy: Wrocław ul. Igielna 16Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa konsumenta, obsługa dekoracji na okolicznościowe przyjęcia, dekoracje stołów.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca -kasjer
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Młodoszowice (opolskie)

KONSULTANT DS. REKRUTACJI CUDZOZIEMCÓW - od 2 400 PLN

Koordynowanie pracowników tymczasowych z zagranicy, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER-OPERATOR LASERA - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Pleszew (wielkopolskie)

HYDRAULIK W RENOMOWANYM SZPITALU - od 1 850 PLN

zapewnienia prawidlowego funkcjonowania urzadzeń instalacji technicznychrenomowanego szpitala
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY MENADŻER - od 15,9 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obieranie, krojenie produktów, dbanie o czystość, czyszczenie sprzętu kuchennego
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Leszno (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

roboty ociepleniowo-elewacyjne, dekarskie, spawalnicze, murarsko-tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTAŻYSTA / PAKOWACZ - od 1 850 PLN

montaż i pakowanie rowerów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wieluń (łódzkie)

POKOJOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Ostrołęka (mazowieckie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

Ręczne wykonywanie ozdób i dekoracji cukierniczych, figurek, kwaitów z cukru. 168 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Bażanowice (śląskie)

praca sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lubawka (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie tynków - prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gowidlino (pomorskie)

DORADCA KLIENTA OFPR/16/0261 (S) - od 1 850 PLN

obsługa klientów placówki, pozyskiwanie nowych klientów, telemarketing, branża - bankowość finansowa
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Limanowa (małopolskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI (Z) - od 1 850 PLN

Pracownik księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - 997,4 PLN

Tworzenie ofert handlowych, obsługa sprzedaży hurtowej, obsługa programu Optima.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Brandwica (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 13 PLN

mycie aut, prace porządkowe, sprzątanie firmy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prowadzenie akt pracowniczych,rozliczanie czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

pielęgnacja kwiatów na klombach i skwerach na terenie miasta, koszenie trawy, sprzątanie cmentarzy.........
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Płońsk (mazowieckie)

- obsługa klienta- pozyskiwanie nowych klientów- układanie towarów na półkach sklepowych- wprowadzanie towarów do bazy komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego,przyjmowanie i wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Leszczynek (łódzkie)