Praca INSTRUKTOR WARSZTATÓW MUZYCZNYCH WOJ. PODLASKIEGO Rogów STANIEK MARZENA OŚRODEK DORADZTWA METODYCZNEGO "METRIS"

Miejsce pracy:
Leśna 10C, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie warsztatów metodycznych dla nauczycieli przedszkoli i szkół. Tematyka szkolenia opracowana jest przez Ośrodek Metodyczny. Praca od poniedziałku do czwartku. Za każde szkolenie wynagrodzenie 200 zł. netto - tygodniowo 800 zł.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 200 - 4 000 PLN

Nazwa stanowiska:
INSTRUKTOR WARSZTATÓW MUZYCZNYCH WOJ. PODLASKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzyce

Zawód: nauczyciel muzyki

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 200 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyksz. wyższe pedagogiczne, wychowanie muzyczne akademia muzyczna, choreografia lub inne pokrewne związane z muzyką, prawo jazdy i własny samochód (zwrot 80% kosztów dojazdu)

Nazwa pracodawcy:
STANIEK MARZENA OŚRODEK DORADZTWA METODYCZNEGO "METRIS"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wstępnie kontakt telefoniczny w godz. 9-15 lub e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Gorzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogów

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 10C

Profil działalności pracodawcy: przedszkole

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: nauczyciel muzyki

Podobne oferty pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Przygotowywanie samochodów do lakierowania
Langer Artur ARTI-L - 2015-12-30 - Gorzyce (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Załadunek, rozładunek towarów do produkcji bram.
GROS Sp. z o.o. - 2016-03-08 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Klejenie steropianu, kładzenie tynku, kafelek
Niestrój Marcin Firma "LORAX" - 2015-12-29 - Lubomia (śląskie)

SEKRETARZ SZKOŁY/SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Organizacja pracy sekretariatu, obsługa klientów.
Grupa Pascal sp. z o.o. - 2016-06-09 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MURARZ - od 1 600 PLN

Murowanie, tynkowanie, wykonywanie prac ogólnobudowlanych. Miejsce pracy: powiat wodzisławski i okolice.
Szolc Emil Zakład Ogólnobudowlany - 2016-10-18 - Rydułtowy (śląskie)

ANIMATOR - od 11,56 PLN

Animacje z dziećmi Sprzedażowa obsługa klientaObsługa kawiarenki Zajęcia edukacyjne
Ostrowska Danuta Kino CZAR Wodzisław Śl. - 2016-07-26 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KELNER/ KELNERKA - od 1 850 PLN

Podawanie posiłków, obsługa gości.
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Radlin (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Wykonywanie zadań zleconych przez pracowników m.in. prace porządkowe, proste roboty budowlane.
Herman Jarosław Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane - 2016-10-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

obsługa wiertarki stołowej
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów spożywczych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w miejscu pracy.
GT SOBALA Sp. z o.o. - 2016-08-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, podawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej.
Michalski Wojciech Firma Gastronomiczno Handlowa AS - 2016-05-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Wykładanie towarów i ich sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Rydułtowy (śląskie)

UKŁADACZ- PAKOWACZ - do 8 PLN

przygotowanie towaru do wysyłki na poszczególne filie zakładu
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Wodzisław Śląski (śląskie)

Obsługa klienta w sklepie mięsnym, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
BRYGIDA JANETA, MARIAN JANETA - ZAKŁAD RZEŹNICZO-WĘDLINIARSKI SPÓŁKA JAWNA - 2016-09-07 - Lubomia (śląskie)

MAGAZYNIER PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Wymagania: obsługa wózka widłowego, wysoka sprawność manualna, solidność, pracowitość, poczucie estetyki. Charakterytyka pracy: kontrola jakości, pakowanie gotowych detali z metali kolorowych, wydawanie detali kontrahentom, prowadzenie dokumentacji magazynowej. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym w godz. od 7:00 do 15:00.
MADAR JAJKO MAREK - 2016-11-16 - Radlin (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane: ocieplanie budynków, tynkowanie, prace wykończeniowe.
Skobieranda Marek Rem Bud - 2016-05-19 - Gołkowice (śląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 3 600 PLN

Wykonywanie prac budowlanych związanych z zewnętrznym ocieplaniem budynków.

OPERATOR SPYCHARKI - od 3 000 PLN

Obsługa spycharki kl. I i II
Drobny Sp. z o. o. Sp. K. - 2016-02-22 - Ligota Tworkowska (śląskie)

TERMOIZOLATOR - od 2 500 PLN

Ocieplanie budynku steropianem, wykonywanie tynków, wykończenia wnętrz
Tatarczyk Dawid HRESA - 2016-03-23 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

Przygotowywanie posiłków, czynności porządkowe
Mr Hamburger Spółka Akcyjna - 2016-05-31 - Mszana (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Naprawa drobnych usterek, wymiana sprzętu, utrzymywanie porządku w obiekcie.

MURARZ-TYNKARZ - od 10 PLN

Prace przy murowaniu i tynkowaniu budynków.
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Radlin (śląskie)

OPERATOR SPYCHARKI - od 2 000 PLN

obsługa spycharki
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Rydułtowy (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 387,5 PLN

Sprzedaż firan na targowiskach w: Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Rydułtowach, obsługa klienta, doradzanie w zakresie wyboru towaru.
Świerczyńska Dorota Salon Firan "Retro" - 2016-08-05 - Radlin (śląskie)

Mr Hamburger Spółka Akcyjna - 2016-10-06 - Mszana (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 900 PLN

Praca przy produkcji drzwi stalowych.
CAPEK Sp. z o.o. - 2016-02-09 - Skrzyszów (śląskie)

TECHNOLOG PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 3 200 PLN

Kontrola jakości produktów i tworzenie dokumentacji produkcyjno-technologicznej, zarządzanie produktami
Zakład Masarski Seget sp. j. - 2016-10-12 - Lubomia (śląskie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie serwisowych urządzeń, prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej (przyjęcia, naprawy,wydania), prowadzenie ekspertyz serwisowanych pomp, przeprowadzanie napraw serwisowanych urządzeń, testowanie urządzeń
PREVAC Sp. z o.o. - 2016-01-12 - Rogów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Praca przedstawiciela handlowego na terenie śląskaj. Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane dośwaidczenie jako przedstawiciel, prawo jazdy kat. B, umiejętność planowania czasu. Osoba będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługa klientów detalicznych w swoim regionie, nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów handlowych z odbiorcami, odpowiedzialność za całokształt spraw związanych ze sprzedażą produktów firmy, monitoring i analiza rynku. Wynagrodzenie podstawa + premia od sprzedażyKontakt z pracodawcą poprzez e-mail adam.rzeszowski (at) adanex.pl.
ADANEX SP. Z O.O. - 2016-07-11 - Radlin (śląskie)

KOORDYNATOR DO SPRAW ZAKUPU I SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Obsługa systemu Comarch ERP XL, przygotowywanie ofert, obsługa zamówień sprzedaży i zakupu, udzielanie klientom informacji na temat sprzedawanego asortymentu, obsługa korespondencji mailowej i tradycyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skrzyszów (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed