Praca INSTRUKTOR FITNESS Nowy Targ kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: instruktor fitness

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs trenera personalnego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

INSPEKTOR - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Oława (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 000 PLN

ptraca na staqnowisku kierowcy od poniedzialku do piątku
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Wielichowo-Wieś (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI I SEKRETARZE BIURA ZARZĄDU - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

obsługa pacjentów,wydawanie leków
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Obsługa i pozyskiwanie klienta, przygotowywanie ofert, obsługa dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Siedlce (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 050 PLN

Prace pielęgnacyjne na plantacji borówki, zbiór i przygotowanie owoców do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Huta Błędowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

samodzielne stanowisko kucharza
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Stargard (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Obróbka produktów i przygotowanie posiłków (pełne obowiązki).
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 750 PLN

wg. zakresu
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Radomsko (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Kłopoczyn (łódzkie)

RECEPCJONISTA - do 1 850 PLN

Tworzenie bazy uczestników zajęć, przyjmowanie płatności, prowadzenie recepcji.Wymagane doświadczenie w obsłudze klienta min. 1 rok.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Halinów (mazowieckie)

KSIĘGOWY/A - od 2 900 PLN

dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu księgowo-finansowego, rozliczanie podatku VAT
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Trzonki (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW KOSMETYCZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych: saszetkarki i nalewarki.Przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów BHP, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Stojadła (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 250 PLN

ustalanie karty dań, nadzór nad jakością dań,podział pracy w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Zgierz (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Brzeziny (świętokrzyskie)

MONTER INSTALACJI TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Sejny (podlaskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż ze środków unijnych PO WER skierowany dla osóbponiżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łask (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ; PRZYJMOWANIE DOSTAW
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Świdnik (lubelskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

- obsługa dokumentacji posprzedażowej- obsługa klienta- przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Odargowo (pomorskie)

82U SPRZEDAWCA - POMOC OPTYKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

1. Kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia.2. Przyjmowanie towarów na magazyn.3. Uzupełnianie towarów na hali sprzedaży.4. Dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Łęczyca (dolnośląskie)

INFORMATYK - PROGRAMISTA - od 5 000 PLN

Programowanie, tworzenie aplikacji.Data zatrudnienia: grudzień 2016.Oferta wyłącznie dla zarejestrowanych w PUP w Zabrzu, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 900 PLN

prace pomocnicze mechanika
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 700 PLN

pozyskiwanie nowych klientów i kontrahentów z Bliskiego Wschodu, wyjazdy służbowe do Syrii, bezpośredni kontakt z klientami, kontrahentami i producentami z Syrii, Arabii Saudyjskiej, Iranu i Iraku.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Praca pomocnicze fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż owoców i warzyw. Sprzedaż art. spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZTUKATOR - od 2 500 PLN

tynkowanie obiektów budowlanych wewnątrz oraz na zewnątrz, wykonywanie wewnętrznych i zewnętrznych sztukaterii
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ząbki (mazowieckie)