Praca INSTRUKTOR FITNESS Mrzeżyno KWR "LAGUNA" MRZEŻYNO- PPHU "BIRMEX"s.c. - M. ŁUSZKIEWICZ

KOŁOBRZESKA 17, 72-330 Mrzeżyno, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: PROWADZENIE ZAJĘĆ FITNESS DLA GOŚCI HOTELOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNESS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrzeżyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Zawód: instruktor fitness

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO, DOŚWIADCZENIE

Nazwa pracodawcy:
KWR "LAGUNA" MRZEŻYNO- PPHU "BIRMEX"s.c. - M. ŁUSZKIEWICZ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Koszarowa 4, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Gryfice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfice

Ulica pracodawcy: Koszarowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Nazwisko osoby zgłaszającej: IZA ŁUSZKIEWICZ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor fitness

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016