Praca DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - TECHNIK INFORMATYK (15/2016) Chorzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
montaż i konfiguracja systemów CCTV, sieci komputerowych, instalacji i antenowych SAT i DVB-T, systemów łączności w paśmie 27 MHz- przygotowywanie ofert handlowych dla klienta- konserwacja i serwis wykonawczych systemów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - TECHNIK INFORMATYK (15/2016)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż detaliczna artykułów elektronicznych AGD RTV, naprawy i konserwacja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.07.2016