Praca INSPEKTOR Warszawa kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zapoznanie się z obiegiem dokumentów w instytucji i komputerową rejestracją dokumentów ścisłego zarachowania, prowadzenie samodzielnej rejestracji komputerowej dokumentów oraz ich archiwizowanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: inspektor kontroli handlu i usług

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor kontroli handlu i usług

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BROKER INFORMACJI - od 1 200 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji z rynku chińskiego, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE ROBÓT ZIEMNYCH
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Nowa Wieś Złotoryjska (dolnośląskie)

REFERENT DS. SPEDYCJI - 1 850 - 2 500 PLN

*kontakty z klientami firmy (w języku obcym); *kontakty z przewoźnikami, z innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań; *przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej i transportowej; *obsługa programu komputerowego służącego do realizacji usług transportu i spedycji.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sokółka (podlaskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lębork (pomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Międzychód (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 1 900 PLN

Tynkowanie ścian, subitów ręcznie oraz maszynowo i tynki ozdobne sztuki weneckie.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Szczybały Giżyckie (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - zbieranie dokumentacji, księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie ewidencji kasowej, sporzązanie raportów finansowych, obsługa klientów firmy, przechowywanie dokumentów, spisywanie liczników, rozliczanie wody, prądu,Komputer: ilość godzin 5
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji oświetleniowych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania pracy firmy,współtworzenie wizerunku firmy,kontakt telefoniczny z klientami nepalskimi,pomoc w opiece nad klientami nepalskimi.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY- LOGISTYK - 997,4 PLN

organizacja transportu, wyszukiwanie zleceń, wystawianie faktur, logistyk, praca biurowamiejsce odbycia stażu: KamieńUczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z określonym II profilem pomocy. W przypadku osób bezrobotnych do 25 roku życia do projektu przystąpić mogą osoby pod warunkiem, iż od ostatniej rejestracji do czasu przystąpienia do projektu nie upłynął okres 4 miesięcy. CV proszę przesyłać na adres e-mail z zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości oraz numeru oferty. Wiadomości, od osób które nie spełniają tych warunków, nie będą brane pod uwagę.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kamień (podkarpackie)

MAGAZYNIER (DLA OSÓB BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA ZAREJESTROWANYCH W PUP) - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu; przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu; biegła obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Oława (dolnośląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Obsługa rębaka
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Gliśno Wielkie (pomorskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowanie oferty handlowej, doradzanie klientom, przyjmowanie reklamacji, uzupełnianie asortymentu, dbanie o czystość i esetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Starorypin Rządowy (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PRZY KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - do 1 900 PLN

Pielęgnacja terenów zieleni, nasadzanie roślin.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

301S - SPAWACZ FREZER ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

spawanie elementów z rysunku technicznego, przygotowanie elementów do produkcji, obsługa prasy hydraulicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radom (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 1 050 PLN

Nadzór nad dokumantami finansowymi, segregowanie dokumentów i przekazywanie do biura rachunkowego, obsługa urządzeń biurowych, sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zabrze (śląskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

obsługa maszyny do bitej śmietany, zmywarki drobne prace pomocnicze przy produkcji
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Nowy Staw (pomorskie)

SPRZĄTACZKA (1/2 ETATU) - od 925 PLN

Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach wewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Tychy (śląskie)

1742U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI - 997,4 PLN

Obsługa klienta, oferta stażu na terenie Góry św. Anny
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Góra Świętej Anny (opolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

Nakładanie warstw tynkarskich cementowo-wapiennych i gipsowych oraz nakładanie tynków suchych na ściany i stropy budowli, przygotowanie zapraw tynkarskich. Firma wymaga znajomości i umiejętności czytania rysunków i dokumentacji. Doświadczenie w wykonywaniu tynków dekoracyjnych i tynków renowacyjnych WTA.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zakroczym (mazowieckie)