Praca KIEROWCA C+E Z UPRAWNIENIEM HDS DO PRZEWOZU DŁUŻYCY Krzepice ENVUN Paweł Janoszek

Stanowisko: KIEROWCA C+E Z UPRAWNIENIEM HDS DO PRZEWOZU DŁUŻYCY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: załądunek i transport dłużycy

Data publikacji: 2016-07-11

Lokalizacja: Krzepice (śląskie)

Pracodawca: ENVUN Paweł Janoszek

Przemysłowa 15, 42-160 Krzepice, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA C+E Z UPRAWNIENIEM HDS DO PRZEWOZU DŁUŻYCY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzepice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzepice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na HDS

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: ENVUN Paweł Janoszek

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Długosza 114, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV + orzeczenie lekarskie w przypadku osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Kłobuck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłobuck

Ulica pracodawcy: Długosza

Numer budynku pracodawcy: 114

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu

Nazwisko osoby zgłaszającej: Klaudia Bednarek-Jeziorska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego