Praca INSPEKTOR W ZESPOLE FINANSOWO-KSIĘGOWYM Iława Bank Spółdzielczy Ilawa

Stanowisko: INSPEKTOR W ZESPOLE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: Kontrola merytoryczna księgowań pod kątem zgodności z dokumentacją źródłową. Kontrola prawidłowości zapisów na wyciągach z rachunku z Banku, dekretacja, księgowanie. Kontrola dowodów kasowych. Prowadzenie ewidencji i dokumentacji z zakresu gospodarki własnej. Prowadzenie pozaksięgowej ewidencji depozytów. Sporządzanie zbioru dokumentacji dziennej zgodnie z obowiązującą w Banku procedurą. Bieżąca klasyfikacja i ewidencja zdarzeń gospodarczych. Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami. Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem dnia operacyjnego Banku.

Data publikacji: 2016-02-18

Lokalizacja: Iława (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Bank Spółdzielczy Ilawa

Sobieskiego 49, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: Kontrola merytoryczna księgowań pod kątem zgodności z dokumentacją źródłową. Kontrola prawidłowości zapisów na wyciągach z rachunku z Banku, dekretacja, księgowanie. Kontrola dowodów kasowych. Prowadzenie ewidencji i dokumentacji z zakresu gospodarki własnej. Prowadzenie pozaksięgowej ewidencji depozytów. Sporządzanie zbioru dokumentacji dziennej zgodnie z obowiązującą w Banku procedurą. Bieżąca klasyfikacja i ewidencja zdarzeń gospodarczych. Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami. Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem dnia operacyjnego Banku.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1.850 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR W ZESPOLE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: specjalista bankowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Nasze wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość obsługi komputera, odpowiedzialność, uczciwość, dokładność, otwartość i komunikatywność, mile widziane doświadczenie w księgowościW zamian oferujemy: pracę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do dnia 26.02.2016r. na adres: Bank Spółdzielczy w Iławie ul. Jana III Sobieskiego 49 14-200 Iława z dopiskiem PRACA lub podpisane i zeskanowane dokumenty na adres e-mail: sekretariat (at) bankbsilawa.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacjeNie zwracamy przesłanych dokumentów.. W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Iławie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Nazwa pracodawcy: Bank Spółdzielczy Ilawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV wraz z listem motywacyjnym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 49

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista bankowości