Praca INSPEKTOR DS. TECHNICZNO - PRAWNYCH Mińsk Mazowiecki Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Juliana Tuwima 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie spraw prawnych w Przedsiębiorstwie.Wymagana znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, handlowego oraz znajomość procedury sądowej administracyjnej.Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro (at) pwikminsk.pl lub pocztą na adres: ul. Juliana Tuwima 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR DS. TECHNICZNO - PRAWNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mińsk Mazowiecki

Zawód: radca prawny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Inkasent (wymagany staż - lata: 2)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana znajomość przepisów prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego, handlowego oraz znajomość procedury sądowej administracyjnej.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: miński

Gmina pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mińsk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Juliana Tuwima

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Zawód wykonywany przez pracownika: radca prawny