Praca INSPEKTOR - WIELOOSOBOWE STANOWISKU DS. OBSŁUGI POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO W BIURZE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W URZĘDZIE MIEJSKIM W PRZEMYŚLU Przemyśl Urząd Miejski w Przemyślu

Rynek 1, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku objętym naborem dostępny na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu w BIP: www.bip.przemysl.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR - WIELOOSOBOWE STANOWISKU DS. OBSŁUGI POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO W BIURZE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W URZĘDZIE MIEJSKIM W PRZEMYŚLU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przemyśl

Zawód: specjalista administracji publicznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe o kierunku: prawo, administracja, ekonomia. Wymagania dodatkowe dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu w BIP: www.bip.przemysl.pl

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Urząd Miejski w Przemyślu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
1) list motywacyjny, 2) życiorys zawodowy, 3) kwestionariusz osobowy uwzględniający m.in. dane osobowe, miejsce zamieszkania i posiadane obywatelstwo, 4) kserokopię dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia, 5) kserokopie świadectw pracy lub dokumentów potwierdzających: staż pracy, doświadczenie zawodowe, prowadzenie działalności gospodarczej, 6) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, 7) oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oksarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzenie danych osobowych o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 j.t.).

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, inny - Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem kandydata oraz adresem zwrotnym i dopiskiem "Oferta na stanowisko inspektora - wieloosobowe stanowisko do spraw obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w Biurze Zamówień Publicznych w Urzędzie Miejskim w Przemyślu" w terminie do dnia 10 października 2016r. Oferty należy składać do Kancelarii Ogólnej bądź do Wydziału Organizacji, Kadr i Kontroli (II piętro, pokój nr 34) Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek1, 37-700 Przemyśl lub przesłać za pośrednictwem urzędu pocztowego. Dokumenty, które zostaną złożone lub wpłyną do Urzędu Miejskiego po upływie wskazanego wyżej terminu - nie będą rozpatrywane.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: administracja samorządowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista administracji publicznej