Praca INFORMATYK Wyszków Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Sp. z o.o.

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: serwis sieci komputerowych

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Wyszków (mazowieckie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Sp. z o.o.

Komunalna 2, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wyszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wyszkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wyszków

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wyszkowski

Gmina pracodawcy: Wyszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wyszków

Ulica pracodawcy: Komunalna

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: HANDEL

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

INFORMATYK - 2 200 - 3 200 PLN

Wdrażanie oprogramowania i serwisu internetowego dla firmy
Globo Group - 2016-07-05 - Kielce (świętokrzyskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

ogólna wiedza z obsługi komputera, pisanie programów, prowadzenie sklepu internetowego
"GOLUCH SERVICE MERC" SEBASTIAN GOLUCH, BEATA GOLUCH S.C. - 2016-01-20 - Gajkowice (łódzkie)

PIELĘGNIARKA - od 3 100 PLN

obowiązki wynikające z ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. z o zawodach pielegniarki i położnej, czynności pielęgnacyjne i opiekuńcze nad podopiecznymi w domu pomocy społecznej
CARE EXPERTS Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Brańszczyk (mazowieckie)

TECHNIK ELEKTRYK - od 2 650 PLN

Całokształt prac związanych z elektryką Ośrodka
Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Popowie - 2016-08-09 - Somianka-Parcele (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- KIEROWCA - od 1 900 PLN

Obsługa klienta, wyjazdy po towar (Warszawa i okolice), dźwiganie towarów do wydania np. włazów - ok. 50-70 kg
P.U.H.P. "B2" SC - 2016-01-08 - Wyszków (mazowieckie)

INFORMATYK - od 4 000 PLN

wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, praktyczna znajomość systemów MS Windowsk 7 oraz MS Windowski 10, wiedza i umiejętność w obszarze bezpieczeństwa systemów IT, dobra znajomość rozwiązań Microsoft: Active Directory, Windows Server 2008/2012, znajomość następujących zagadnień: firewalle VPN, mile widziana znajomość baz danych MS SQL oraz MS SQL Server 2008, znajomość obsługi systemu Windows•Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych związanych z systemami informatycznymi,•Administrowanie, diagnostyka i konserwacja sprzętu komputerowego oraz urządzeń mobilnych,•Świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników firmy,•Szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur,•Instalacja i konfiguracja oprogramowania,•Tworzenie dokumentacji,•Udział we wdrażaniu i Administrowaniu systemu ERP dla całej Spółki,•Dbanie o optymalną konfigurację urządzeń z punktu widzenia poprawnej i bezpiecznej pracy systemu.Zakres obowiązków:
SINEVIA Sp. z o.o. - 2017-03-01 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KOORDYNATOR REALIZACJI USŁUG PORZĄDKOWO- CZYSTOŚCIOWYCH W ZAKŁADACH MEDYCZNYCH - od 2 000 PLN

Koordynowanie realizacji usług porządkowo-czystościowych w medycznym, administracyjno-gospodarczym oraz technicznym wymiarze zakładów medycznych,- kontrolowanie jakości i stężenie środków myjących i dezynfekujących oraz profesjonalnego sprzętu,- koordynowanie prawidłowej segregacji odpadów w miejscu ich powstawania poprzez zakładanie na kosze i stelaże do zbierania odpadów w kolorach obowiązujących w zakładzie medycznym,- przekazywanie pracownikom należytej wiedzy, środków i sprzętu oraz stworzenie precyzyjnego planu pracy, obejmujący dyżur,- prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji usługi,- niezwłoczne reagowanie na uwagi dotyczące wykonywanej usługi,- przestrzeganie podziału pomieszczeń zakładu medycznego na strefy czystości oraz planów higieny dla poszczególnych komórek organizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-06-12 - Wyszków (mazowieckie)

POMOC DOMOWA - od 200 PLN

prowadzenie domu
FUNDACJA NORWIDA - 2015-11-30 - Głuchy (mazowieckie)

INFORMATYK - do 1 500 PLN

* obsługa strony internetowej uczelni w języku angielskim* doświadczenie w obsłudze programu naukowego OTHM* prace administracyjne, aktualizacja danych studentów, publikowanie rezultatów sesji egzaminacyjnych* nadzorowanie i dbałość o prawidłową jakość działania komputerów w szkole* wsparcie i pomoc z dziedziny IT dla studentów i pozostałych pracowników szkoły
BRITISH BUSINESS SCHOOL OF GDANSK - 2016-03-07 - Gdańsk (pomorskie)

INFORMATYK - od 1 800 PLN

obsługa sieci informatycznej
6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SP ZOZ - 2015-12-01 - Dęblin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

murowanie, przygotowywanie drewna
P.U. DISIGN ŁUKASZ KWIATKOWSKI - 2016-03-10 - Słopsk (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 3 492 PLN

Obsługa wózka widłwoego, układanie, załadunek towarów, prace porządkowe na hali magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wyszków (mazowieckie)

SPECJALISTA DS USŁUG TURYSTYCZNYCH - od 2 000 PLN

Prowadzenie biura podróży, sprzedaż ofert touroperatorów (przed zatrudnieniem lub w trakcie zatrudnienia istnieje konieczność odbycia 4-9 dniowego szkolenia we Wrocławiu)
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Wyszków (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Segregowanie dokumentów, sprwadzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym. wprowadzanie do systemu finansowo -księgowego zadekretowanych dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

serwis oprogramowania komputerowego, konserwacja i naprawa sprzętu, aktualizacja strony www
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

INFORMATYK - od 2 000 PLN

Wsparcie techniczne sprzedaży, aktualizacja stron internetowych, doradztwo techniczne i dobór sprzętu
ELEKTRONS Mateusz Lisik - 2017-03-08 - Wieruszów (łódzkie)

INFORMATYK - 2 000 - 3 000 PLN

zgodnie z zawodem
RVW Group Ryszard Von Wysocki - 2017-04-21 - Skarszewy (pomorskie)

INFORMATYK - do 2 000 PLN

tworzenie i pozycjonowanie stron www
INSEKTPOL TOMASZ ZAWACKI - 2017-04-06 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - od 3 300 PLN

Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów, Obsługa i pomoc pracownikom w użytkowaniu systemów komputerowych(Helpdesk)Serwis techniczny sprzętu komputerowego,Zarządzanie siecią komputerową LAN/WAN,Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych,Administrowanie w zakresie podstawowym systemu ERP Sporządzanie kopii bezpieczeństwa. Godziny pracy 7.30- 15.30. System wynagrodzenia: miesięczny premiowany
AJ FABRYKA MEBLI SP. Z O.O. - 2017-02-10 - Redzikowo (pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Prace dokumentacyjne, statystyczne, prowadzenie dokumentacji medycznej, statystycznej w systemie informatycznym, wykonywanie kserokopii, obsługa pacjentów.
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 920 PLN

Czyszczenie, montaż i pakowanie elementów meblowych.
VERSAL Sp z.o.o Warszawa - 2016-09-15 - Wyszków (mazowieckie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Ustawianie krawężników, ukłądanie kostki brukowej. Prace na terenie Powiatu Wyszkowskiego. Pracodawca organizuje dojazd z Wyszkowa.
Zakład Usług Techniczno - Handlowych "EKO - BUD" inż. Eugeniusz Pogorzelski - 2017-03-28 - Wyszków (mazowieckie)

Nadzorowanie, administrowanie i serwisowanie systemu informatycznego w tym sieci LAN, wdrożenie i instalacja oprogramowania, prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej stanu i ilości sprzętu komputerowego
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - 2016-03-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień telefonicznych, kontrola zapasów, segregacja towarów, składanie zamówień, przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Długosiodło (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 750 PLN

Robotnik placowy
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wyszków (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, prowadzenie prezentacji, uczestnictwo w targach branży artykułów biurowych, tworzenie ofert handlowych
PHU OFFICE - EXPERT KAMIL KRUK - 2015-10-27 - Wyszków (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowywaniu tradycyjnych potraw kuchni arabskiej, indyjskiej. Przyjmowanie i realizowanie poleceń kucharzy w językach bengalskim i arabskim.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA OBWOŹNY Z SAMOCHODU (VANSELLER) - od 1 850 PLN

Dostarczanie butli LPG z samochodu dostawczego na podległym terenie do szerokiego spektrum Klientów (gospodarstwa domowe, firmy logistyczne, zakłady produkcyjne itp.);odbiór należności i prowadzenie dokumentacji;budowanie długoterminowych relacji z klientami;współtworzenie nowych procedur sprzedażowych oraz narzędzi pozyskiwania Klientów.
Bialchem Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-07-28 - Wyszków (mazowieckie)

obsługa sklepu internetowego.Wymagane osoby zarejestrowane w PUP w Rzeszowie z określonym II profilem pomocy .Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 602696809 , agnieszka (at) nautilius2.pl
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rzeszów (podkarpackie)

- tworzenie programów,- obsługa systemu ERP SAP
"Bison Chucks" S.A. - 2016-12-14 - Białystok (podlaskie)